Pierre Alechinsky (1927)
Astrologie Poetic Aout
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag in de veiling zijn geplaatst. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om de zoekresultaten verder naar uw wensen aan te passen.
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Monotype |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 162 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 32 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 27 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 78.5 x 107.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 125 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 133 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 23 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 78 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Afmetingen | 24 x 24 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 21 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 45 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 90 x 180 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 39 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32.5 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 130 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 95 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 22 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |