Joost Swarte (1947)
E.a. cassette 100 jaar GVB Amsterdam
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 31.5 x 31.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 31.5 x 31.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 17 x 9.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 21 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 29 x 36 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 7.5 x 13.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 33.5 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 101 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 82 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56.3 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27.8 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 29.4 x 20.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 18 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 512 g |
| Techniek | Brons |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 38 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1048 g |
| Afmetingen | 13 x 11 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 65 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64.5 x 46.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57.3 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 15.5 x 21 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 21 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 13 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Gravure |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 114 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 10 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 6 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41.8 x 54.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.6 x 2.7 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 25.23 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |