| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 22.1 x 31.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43.3 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 97 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65.5 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 99 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 104 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 112 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 112 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 47.5 x 41.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 92 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 92 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 79 x 64.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31.8 x 24.7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 92 x 115 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 113 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77.5 x 76.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |