| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60.5 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.5 x 0.95 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 30 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 60 x 119 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 143 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 94 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 32 x 32 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1 g |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 7 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 44 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 105 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Portfolio |
| Afmetingen | 29 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 61 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 47 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Portfolio |
| Afmetingen | 29 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 212 x 172 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 97 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 78 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 15.5 x 21 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 23.5 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 87 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 104 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 58 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 9.5 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 2 x 9 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 330 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 84 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 78 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.5 x 3.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.56 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |