| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 32 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 88 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.3 x 1.3 cm (h x b) |
| Gewicht | 8.1 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.5 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48.5 x 58.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51.5 x 31.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48.5 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 37.5 x 27.5 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 110 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 53.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 29.5 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 37.5 x 25.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 135 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 87 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 78 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 130 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 56.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 57 x 117 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 130 x 95 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 97 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 5 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 3 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29 x 22.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 12 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 86 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 110 x 101 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |