3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8053 kunstwerken aangeboden
Jacques Poli - Composition II kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition II

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Johannes Janssen - Ets. Steiger Rotterdam. kopen? Bied vanaf 25!

Marius Johannes Janssen - Ets. Steiger Rotterdam.

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 55!

Hannes Postma - Ingelijste litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucien Van de Velde - Staring at the fire kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - Staring at the fire

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!

Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City kopen? Bied vanaf 70!

Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst kopen? Bied vanaf 45!

Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucien Van de Velde - By the stove kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - By the stove

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Abraham Rademaker - Alle de voornaamste gesigten van wydberoemde steden kopen? Bied vanaf 80!

Abraham Rademaker - Alle de voornaamste gesigten van wydberoemde steden

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorpmcs

Jaartal1736
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Claude Mars - Bouquet de fleurs kopen? Bied vanaf 15!

Claude Mars - Bouquet de fleurs

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - Snip met snip kopen? Bied vanaf 30!

Lukie de Bree - Snip met snip

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner kopen? Bied vanaf 70!

Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen64 cm x 75 cm (h x b)
Yaquelin Abdala - Litho, met titel. kopen? Bied vanaf 15!

Yaquelin Abdala - Litho, met titel.

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992. kopen? Bied vanaf 175!

Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992.

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - Over Rozen | 2 zeefdrukken (ingelijst) kopen? Bied vanaf 59!

Richard Smeets - Over Rozen | 2 zeefdrukken (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anita Claassens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Anita Claassens - Zonder titel

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - ingelijste krijttekening op papier: kop - 1983 (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!

Hannes Postma - ingelijste krijttekening op papier: kop - 1983 (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Doornink - Bouquet en bleu - originele litho, genummerd 470/1000 en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Bouquet en bleu - originele litho, genummerd 470/1000 en handgesigneerd

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen79.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij! kopen? Bied vanaf 150!

Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij!

Geplaatst doortakamine

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!

Karel van Seben - Ivo Samkalden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekHoutskool
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ger Doornink - Felix kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Felix

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!

Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage

Geplaatst door02511

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud Cornelisse - Coltrane kopen? Bied vanaf 75!

Ruud Cornelisse - Coltrane

Geplaatst doorKunstmakelaar

Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Pont de Suresne kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Pont de Suresne

Geplaatst doorWever

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Naakt in de tuin I met lijst! kopen? Bied vanaf 95!

Annemarie de Groot - Naakt in de tuin I met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
Afmetingen57 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 750!

Corneille - Zuidzee

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen38.1 cm x 47.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Schiller - Damesportret kopen? Bied vanaf 280!

Frits Schiller - Damesportret

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen81 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Venetië? kopen? Bied vanaf 30!

Nicolaas Wijnberg - Venetië?

Geplaatst doordenijs67

Jaartal1959
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse" kopen? Bied vanaf 50!

Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Mineralogisch landschap kopen? Bied vanaf 350!

Corneille - Mineralogisch landschap

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Krabbé - Broche/hanger 'Vogelzang' kopen? Bied vanaf 50!

Jeroen Krabbé - Broche/hanger 'Vogelzang'

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen4.35 cm x 2.81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd.

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geo Poggenbeek - zomers Landschap met hooibalen kopen? Bied vanaf 950!

Geo Poggenbeek - zomers Landschap met hooibalen

Geplaatst doorGoedgevonden

Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Bungartz - De Vogelwereld A Nuyens kopen? Bied vanaf 30!

Jean Bungartz - De Vogelwereld A Nuyens

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1882
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout) kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout)

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem kopen? Bied vanaf 45!

Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1957
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!

Eugene Brands - Aan Eugenie

Jaartal1995
Afmetingen49 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Petra Lommen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yetty Elzas - Gestileerd bronzen beeld ' meditatie' - gesigneerd- gepolijst kopen? Bied vanaf 450!

Yetty Elzas - Gestileerd bronzen beeld ' meditatie' - gesigneerd- gepolijst

Beeld / Object

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1979
TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Eugene Brands - De gele Vazen kopen? Bied vanaf 235!

Eugene Brands - De gele Vazen

Afmetingen46 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie Wols - Open lucht kopen? Bied vanaf 60!

Arie Wols - Open lucht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1979
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1882
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst