| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 45 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11 x 8 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 13 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 12 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 981 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 92 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 49 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 5 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 42 x 29 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 67 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 9 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26 x 18 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 8 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 135 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 51 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 6 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 67 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76.2 x 55.9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |