Frank Lengvenius (1952)
Gemengde techniek
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 21 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 26.5 x 31.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 26.5 x 31.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Glasschade |
| Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.81 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 59 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 4 x 45 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 162 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 108 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2 x 2.4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.35 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 365 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 180 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.5 x 2.1 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 1.4 x 3.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2.2 x 1.2 x 1.1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2.5 x 1.5 x 0.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.77 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 27.3 x 27.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |