Theo Mackaay (1950)
Op bekend terrein
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58.3 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 809 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57.5 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 31.5 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 30 x 20 x 0.3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 15 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 89 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 46 x 17 x 15 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.67 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83.5 x 93.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 16 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 50 x 0.3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 31.5 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 10 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37.5 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 10 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 20 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.42 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 31.5 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 76.5 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 33 x 17.5 x 18 cm (h x b x d) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 200 x 110 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 22 x 15 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1867 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.3 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60.5 x 80.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 8 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |