Hendrik Spilman (1721-1784)
De kerk te Westkapelle
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 8 x 10 cm (h x b) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 8 x 10 cm (h x b) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 57 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 14 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 64 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 15 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 11 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 24 x 23 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 54 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 65 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 40.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 4 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 27 cm (h x b) |
| Afmetingen | 12.5 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 23 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 13 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 12 x 13.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 18 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 51 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 6 x 14 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 28 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 80 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 37 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 13 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 10 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 14 x 9 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 21 x 14 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 22 x 26 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 15 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 21 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |