Dominic Rouse (1959)
Nest Eggs (2011) - GRATIS VERZENDING
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 30 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 30 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66.5 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 94 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 93 x 104 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60.5 x 80.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 100 x 170 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 38 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 5 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 116 x 136 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 85 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Zijde |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 67 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 108 x 148 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44.5 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 9.3 x 27 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 77 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44.5 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44.5 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 41.5 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 62 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 93 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 64.5 x 74.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 123 x 151 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 93 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 54 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 150 x 180 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 34 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 19.8 x 17.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.9 x 1.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 1.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 44.2 x 64.3 x 19.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 47 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 21 x 16.8 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Betongips |
| Afmetingen | 65 x 55 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 150 x 200 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60.5 x 47.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 85 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 56 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 117 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |