Corry Ammerlaan (1947)
“ Liefdevol gezin “ zeldzaam
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.2 x 1.2 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15.47 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.2 x 3.7 x 6.1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 24 x 12 x 13 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 3.2 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14.55 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 12 x 7 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 25.4 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Computerprint |
| Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90.5 x 75.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 5 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 41 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4.5 x 5 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 35.47 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 5.7 x 5.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 33.81 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 24 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65.5 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.2 x 1.2 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 3.1 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 40 x 30 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 67.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 30 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 36 x 22 x 24 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 25 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.6 x 2.7 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 25.23 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 13 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.3 x 1.3 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 17.25 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 14 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 425 g |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 89 x 59 cm (h x b) |
| Afmetingen | 15 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 103 x 103 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 25 x 30 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1646 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 81 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Edelsteen |
| Afmetingen | 46.5 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 64 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |