| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 88 x 125 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 22 x 11 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 87 x 77 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | C-Print |
| Ingelijst | Dibond |
| Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 44 x 50 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 18 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2773 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 28 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 104 x 49 x 40 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 87 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 140 x 113 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 215 x 200 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 120 x 48.5 x 34.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Collage |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 123 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 87 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80.5 x 60.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 141 x 87.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 79 x 60 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 1 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 61 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 125 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 89 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 48 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 40 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 25 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |