| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 163 x 142 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 25 x 31 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 87 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 44.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 8 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1690 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26 x 40 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1240 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 64.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 64.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 25 x 21 cm (h x b) |
| Afmetingen | 24 x 24 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2030 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 135 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 104 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 28 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.2 x 0.75 cm (h x b) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 89 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 48.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 68 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 15 x 15 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 25 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 7 x 18 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 108 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 38 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 29 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 121 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11 x 8 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 128 x 137 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.5 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 41 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 30.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 26 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |