Populair

filters 1
Karel Colnot - Provence II kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Provence II
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Onbekend - Stel Javaanse Tempelwachters - handgekapt uit natuursteen kopen? Bied vanaf 1800!
Onbekend Stel Javaanse Tempelwachters - handgekapt uit natuursteen
Techniek Steen
Afmetingen 140 x 70 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht 500000 g
€ 1.800
Direct kopen
Hendrik Smit - Zonder titel O.NR.41 kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Smit (1959-2021) Nederlands Zonder titel O.NR.41
Afmetingen 115 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Nic Jonk - SALTO kopen? Bied vanaf 1500!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands SALTO
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 19 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Piet Warffemius - Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Salvador Dali - litho kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Vincent van Ojen - Grijze schaal met vruchten - houtsnede - kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Grijze schaal met vruchten - houtsnede -
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Valerio Adami - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Valerio Adami (1935) Italiaans ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands miniatuur gouache schilderij - Argentina
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Paul Stap - Gombatik II kopen? Bied vanaf 95!
Paul Stap (1952) Nederlands Gombatik II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Nico Vrielink - zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink (1958) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Peer Veneman - zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Peer Veneman (1952) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern)
Afmetingen 50 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 180
Direct kopen
John Lie a Fo - gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 350!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gouache
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Het Oude Pakhuis bij de Amsterdamse gracht
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jeanine Behaeghel - lot van 3 dubbelzijdige tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Jeanine Behaeghel (1940-1993) Belgisch lot van 3 dubbelzijdige tekeningen
Techniek Stift
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Marian van der Sanden - Stilleven met peren kopen? Bied vanaf 375!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Stilleven met peren
Afmetingen 18 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Salvador Dali - Bleus Cavaliers (Blaue Reiter) - Epreuvre d'Artist kopen? Bied vanaf 200!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Bleus Cavaliers (Blauwe Ruiters) - Epreuvre d'Artist
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Porceleyne Fles - Royal Delft, vaasje in de hand kopen? Bied vanaf 35!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Royal Delft, vaasje in de hand
Afmetingen 17 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rene Polak - Abrivado, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Abrivado, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 290
Direct kopen
Jan de Beus - Grote kerk Naarden kopen? Bied vanaf 410!
Jan de Beus (1958) Nederlands Grote kerk Naarden
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura I kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura I
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura IV kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura IV
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hans van Zummeren - Unbekannt kopen? Bied vanaf 399!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Rob Scholte - De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor) kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Slipjacht kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands Slipjacht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Gerard Gaudaen - Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen