3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8047 kunstwerken aangeboden
Arie Wols - Litho mono Espanje kopen? Bied vanaf 70!

Arie Wols - Litho mono Espanje

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Klaas Gubbels - Litho, kleine oplage, professioneel gelijst kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - Litho, kleine oplage, professioneel gelijst

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Theo Kuijpers - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Moesman - Litho: handen kopen? Bied vanaf 119!

Joop Moesman - Litho: handen

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard van Iersel - Zeefdruk: 'Abstract' kopen? Bied vanaf 15!

Gerard van Iersel - Zeefdruk: 'Abstract'

Geplaatst doorKlaJaMar20

Jaartal1990
Afmetingen35.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simeon Gonzales - Habitación Interior II kopen? Bied vanaf 595!

Simeon Gonzales - Habitación Interior II

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 180!

Ger Lataster - Litho (ingelijst)

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martine Jacobs - Oerbos kopen? Bied vanaf 90!

Martine Jacobs - Oerbos

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal2021
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Warffemius - Darjas bird kopen? Bied vanaf 65!

Piet Warffemius - Darjas bird

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen63 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Litho uit 1991 kopen? Bied vanaf 180!

Ger Lataster - Litho uit 1991

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Avondland pastel tekening kopen? Bied vanaf 80!

Martine Jacobs - Avondland pastel tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal2021
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst!

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!

Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat'

Geplaatst doorKlaJaMar20

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout kopen? Bied vanaf 499!

Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout

Jaartal1982
Afmetingen86 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martine Jacobs - Zen Village 1986. kopen? Bied vanaf 60!

Martine Jacobs - Zen Village 1986.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Wim Motz - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Het echte leven. kopen? Bied vanaf 40!

Martine Jacobs - Het echte leven.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henrietta Harkink - Ets: boon - 1987 kopen? Bied vanaf 20!

Henrietta Harkink - Ets: boon - 1987

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002 kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Roestdruk - Dragon Year(met lijst) kopen? Bied vanaf 195!

Theo Niermeijer - Roestdruk - Dragon Year(met lijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekCollage
Afmetingen63 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 40!

Hans van Dokkum - Rozen

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekLitho
Afmetingen30.7 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Verweij - Portfolio map: Vier vrouwen - 1986 kopen? Bied vanaf 95!

Hans Verweij - Portfolio map: Vier vrouwen - 1986

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas Eigel - Lambda Color Print kopen? Bied vanaf 275!

Thomas Eigel - Lambda Color Print

Fotografie

Geplaatst doorStadsmuseum1991

Jaartal2015
TechniekDigitale Print
Afmetingen61 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud Matthes - Ets: boom(4) - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Ruud Matthes - Ets: boom(4) - 1988

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Collage van 5 litho's kopen? Bied vanaf 40!

Hans van Dokkum - Collage van 5 litho's

TechniekLitho
Afmetingen31.8 cm x 42.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Inka Klinckhard - Keramische penning kopen? Bied vanaf 99!

Inka Klinckhard - Keramische penning

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen10.5 cm x 10.5 cm x 0.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bob Nieuwenhuysen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Bob Nieuwenhuysen - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Trap met vlek kopen? Bied vanaf 50!

Hans van Dokkum - Trap met vlek

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren kopen? Bied vanaf 85!

Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal2002
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guillaume Le Roy - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Guillaume Le Roy - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Schoutens - Hymen an die Nacht III kopen? Bied vanaf 35!

Lou Schoutens - Hymen an die Nacht III

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1979
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Francine Steegs - verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!

Francine Steegs - verlichting van azuur

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1992
Afmetingen32 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - portret kopen? Bied vanaf 75!

Ton Hoogendoorn - portret

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1959
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard van Wingerde - Avondland kopen? Bied vanaf 40!

Gerard van Wingerde - Avondland

Fotografie

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1995
TechniekC-Print
Afmetingen95 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Lie a Fo - Meisje met Afrikaans beeld kopen? Bied vanaf 100!

John Lie a Fo - Meisje met Afrikaans beeld

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Linschooten - Boeken en papiersnijder kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken en papiersnijder

Geplaatst doorMarieke28

Afmetingen39.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

Geplaatst doorMarieke28

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Linschooten - Paprika’s en vaas kopen? Bied vanaf 60!

Jan Linschooten - Paprika’s en vaas

Geplaatst doorMarieke28

Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gert Strengholt - Fragmenten III kopen? Bied vanaf 45!

Gert Strengholt - Fragmenten III

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte le Fevre - beschouwing in het vierkant kopen? Bied vanaf 45!

Charlotte le Fevre - beschouwing in het vierkant

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!

Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen179 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst