Volledig aanbod

filters 1
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 850!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Hans Bouman - Visages kopen? Bied vanaf 100!
Hans Bouman (1927-2001) Nederlands Visages
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Bucquoy - Trump en Von der Leyen kopen? Bied vanaf 650!
Jan Bucquoy (1945) Belgisch Trump en Von der Leyen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Julien Van Vlasselaer - moeder en kind kopen? Bied vanaf 59!
Julien Van Vlasselaer (1907-1982) Belgisch moeder en kind
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Tom Eyzenbach - gesigneerde gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands gesigneerde gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Bert Roijen - The Touch, De aanraking kopen? Bied vanaf 300!
Bert Roijen (1951) Nederlands The Touch, De aanraking
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Narcisse Tordoir - Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Narcisse Tordoir (1954) Belgisch Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst
Afmetingen 61 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Marianne Naerebout - Grote, zeer kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Grote, zeer kleurrijke zeefdruk
Afmetingen 84 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Herman Brood - metro kopen? Bied vanaf 265!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands metro
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Direct kopen
Hans Lenteman - Bloemstilleven met boek kopen? Bied vanaf 200!
Hans Lenteman (1876-1953) Nederlands Bloemstilleven met boek
Afmetingen 83 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Wouter Stips - Zo ongeveer Houd Ik Van Jouw kopen? Bied vanaf 100!
Wouter Stips (1944) Nederlands Zo ongeveer Houd Ik Van Jouw
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Piet Rackwitsz - Nederlands landschap: zicht op een korenveld kopen? Bied vanaf 25!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Nederlands landschap: zicht op een korenveld
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Willem de Kok - Groot portret schilderij kopen? Bied vanaf 125!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Groot portret schilderij
Afmetingen 82 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Theuns - Bijzonder oud schilderij van Johannes Theuns kopen? Bied vanaf 200!
Jan Theuns (1877-1961) Nederlands Bijzonder oud schilderij van Johannes Theuns
Afmetingen 80 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Onbekend - Geen kopen? Bied vanaf 49!
Onbekend Geen
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Jaap Stellaart - Abstract kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands Abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Sam Middleton - Anna Polona kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Anna Polona
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Sam Middleton - Music Lesson IV kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Music Lesson IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Wintergezicht van een Hollandse stad kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Wintergezicht van een Hollandse stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Margriet Smulders - Selene kopen? Bied vanaf 400!
Margriet Smulders (1955) Nederlands Selene
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Edgard Tytgat - La fortune de la Roulotte kopen? Bied vanaf 100!
Edgard Tytgat (1879-1957) Belgisch La fortune de la Roulotte
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Herman Schoemaker - GREEN BIRDS kopen? Bied vanaf 100!
Herman Schoemaker (1935-2001) Nederlands GREEN BIRDS
Techniek Gravure
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van Doorn - Vissen op het droge kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Vissen op het droge
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Hans Innemee - Hondje kopen? Bied vanaf 175!
Hans Innemee (1951) Nederlands Hondje
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Rob de Haan - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 175!
Rob de Haan (1943) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Bob Brobbel - Feestdag in Maastricht kopen? Bied vanaf 25!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands Feestdag in Maastricht
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Gerardus Johannes Ernens - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 250!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Linschooten - Stilleven met pijp en kan. kopen? Bied vanaf 225!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Stilleven met pijp en kan.
Afmetingen 61.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Frank Gude - Wielrenner kopen? Bied vanaf 75!
Frank Gude (1950) Nederlands Wielrenner
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Will van Aggelen - Walking in the rain kopen? Bied vanaf 99!
Will van Aggelen (1946) Nederlands Walking in the rain
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Raoul Dufy - Bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 62 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Nico Vrielink - Lijst met 4 afbeeldingen Graffiti periode kopen? Bied vanaf 20!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Lijst met 4 afbeeldingen Graffiti periode
Techniek Collage
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Hans Innemee - Being big kopen? Bied vanaf 89!
Hans Innemee (1951) Nederlands Being big
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 159!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Brouwersgracht
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Laetitia de Haas - terras in St Remy. kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands terras in St Remy.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Markus Lüpertz - Schnürstiefel aus Erste Konzentration kopen? Bied vanaf 400!
Markus Lüpertz (1941) Duits Veterschoenen van First Concentration
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Geni Peter - GOUCHE 1959 kopen? Bied vanaf 250!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands GOUCHE 1959
Techniek Gouache
Afmetingen 88.5 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!
Leon Danchin (1887-1939) Frans Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant)
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo van Hoytema - Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907 kopen? Bied vanaf 40!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend
Afmetingen 163 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Franz Deckwitz - Onbekend kopen? Bied vanaf 35!
Franz Deckwitz (1934-1994) Nederlands Onbekend
Afmetingen 48.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen