3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8045 kunstwerken aangeboden
Ad van Riel - Doggy World (3) 4/4 kopen? Bied vanaf 40!

Ad van Riel - Doggy World (3) 4/4

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Heuff - Ets Voorburg kopen? Bied vanaf 35!

Herman Heuff - Ets Voorburg

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ciano Siewert - Litho Rijksmunt Utrecht kopen? Bied vanaf 35!

Ciano Siewert - Litho Rijksmunt Utrecht

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 29.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Withaar - Ets Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 20!

Jan Withaar - Ets Kloosterpoort Hoorn

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28.2 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Gemengde techniek: Koesteren - 1988 kopen? Bied vanaf 225!

Miriam Slaats - Gemengde techniek: Koesteren - 1988

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
Afmetingen68.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Meine Jansen - Twee etsen kopen? Bied vanaf 25!

Jan Meine Jansen - Twee etsen

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen22.6 cm x 34.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Hartung - Grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 750!

Hans Hartung - Grote ingelijste litho

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen113.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Zilcken - Ets nr. 187 kopen? Bied vanaf 25!

Philip Zilcken - Ets nr. 187

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen25.8 cm x 33.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard Winkler - Ets Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 20!

Eduard Winkler - Ets Stadsgezicht

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen29.1 cm x 39.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985 kopen? Bied vanaf 499!

Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen79.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets Groenburgwal Amsterdam, gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets Groenburgwal Amsterdam, gesigneerd

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen45 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden kopen? Bied vanaf 35!

Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen29.8 cm x 39.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - Transparante geometrische zeefdruk: "De Bijenkorf" - 1970 kopen? Bied vanaf 125!

Victor Vasarely - Transparante geometrische zeefdruk: "De Bijenkorf" - 1970

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1970
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Adrien Holy - Litho Havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Adrien Holy - Litho Havengezicht

Geplaatst doorCello1

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!

Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen33.6 cm x 23.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Schulten - Grote ingelijste zeefdruk: Noorderlicht - 2000 kopen? Bied vanaf 450!

Ton Schulten - Grote ingelijste zeefdruk: Noorderlicht - 2000

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen103 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Margriet Vliegen - Gemngde techniek "Als 'n veertje" kopen? Bied vanaf 20!

Margriet Vliegen - Gemngde techniek "Als 'n veertje"

Geplaatst doorCello1

Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28.8 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O" kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen39.8 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983 kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Ets Riviergezicht kopen? Bied vanaf 35!

Dick van Luijn - Ets Riviergezicht

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen19 cm x 32.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bernard Meinen - Schilderij op papier Vissersboot kopen? Bied vanaf 75!

Jan Bernard Meinen - Schilderij op papier Vissersboot

Geplaatst doorCello1

Afmetingen70 cm x 230 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Kelder - Ingelijste inkttekening: Road to village - 1952 kopen? Bied vanaf 155!

Toon Kelder - Ingelijste inkttekening: Road to village - 1952

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1952
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen73 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1967
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marie Louise Creijghton - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Marie Louise Creijghton - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 38.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 300!

Hans Abbing - Krijttekening - 1992

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen74.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 kopen? Bied vanaf 250!

Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jasper J. Kuijer - Ets "Het ritme van de angst" kopen? Bied vanaf 20!

Jasper J. Kuijer - Ets "Het ritme van de angst"

Geplaatst doorCello1

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 595!

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Lazarov - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Peter Lazarov - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jopie Roosenburg-Goudriaan - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Jopie Roosenburg-Goudriaan - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 34.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 35!

Jan Bernard Meinen - Monotype

Geplaatst doorCello1

Jaartal1987
TechniekMonotype
Afmetingen39.7 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Melle Oldeboerrigter - Pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Melle Oldeboerrigter - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging" kopen? Bied vanaf 20!

Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.2 cm x 19.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - zeefdruk II - 2000 - oplage 250 - ingelijst kopen? Bied vanaf 145!

Clemens Briels - zeefdruk II - 2000 - oplage 250 - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
Afmetingen74 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Chris van Otterloo - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Chris van Otterloo - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen17.2 cm x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: Turfschepen in de Oude Schans - 1911 kopen? Bied vanaf 395!

Willem Witsen - Ets: Turfschepen in de Oude Schans - 1911

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1911
TechniekEts
Afmetingen39.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - zeefdruk - 2000 - oplage 250 - ingelijst kopen? Bied vanaf 145!

Clemens Briels - zeefdruk - 2000 - oplage 250 - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Dooijewaard - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Willem Dooijewaard - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1920
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Wolff - Ets "Boogie" kopen? Bied vanaf 20!

Cor de Wolff - Ets "Boogie"

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen30.7 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Rood-zwarte Oervogel kopen? Bied vanaf 275!

Anton Heyboer - Rood-zwarte Oervogel

Geplaatst doorwinney

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen94 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste zeefdruk, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste zeefdruk, gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
Afmetingen52.7 cm x 37.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Koene - Ets Smalle Weegbree en Straatgras kopen? Bied vanaf 35!

Simon Koene - Ets Smalle Weegbree en Straatgras

Geplaatst doorCello1

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage" kopen? Bied vanaf 35!

Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Ros - Ets The Outsiders kleine oplage kopen? Bied vanaf 30!

Theo Ros - Ets The Outsiders kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.2 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Keg - Houtsnede "Salome" kopen? Bied vanaf 25!

Marie Keg - Houtsnede "Salome"

Geplaatst doorCello1

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35.3 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: To spit or not to spit - 2000 kopen? Bied vanaf 155!

Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: To spit or not to spit - 2000

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen67.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop kopen? Bied vanaf 25!

Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekOffset
Afmetingen60.2 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adrien Holy - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Adrien Holy - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1949
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Theo Kuijpers - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard van Kerkhof - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Gerard van Kerkhof - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen38.8 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst