Keith Haring - Salvatore Ala Galerieplakat kopen? Bied vanaf 80!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Salvatore Ala Gallery-poster
Techniek Offset
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Hayo Riemersma - '1,2,3' kopen? Bied vanaf 95!
Hayo Riemersma (1950) Nederlands '1,2,3'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Roel Achterberg - I sound like a retard (zeefdruk op canvas) kopen? Bied vanaf 95!
Roel Achterberg (1951) Nederlands I sound like a retard (zeefdruk op canvas)
Afmetingen 20.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 95
Direct kopen
Florentijn Bruning - “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Florentijn Bruning (1963) Nederlands “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ruud de Wild - Baby i'm Yours kopen? Bied vanaf 385!
Ruud de Wild (1969) Nederlands Baby i'm Yours
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 385
Direct kopen
Mel Ramos - Banting 1971 - handgesigneerd ingelijst. kopen? Bied vanaf 250!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Banting 1971 - handgesigneerd ingelijst.
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - PELUQUERA ( KAPSALON) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans PELUQUERA ( KAPSALON) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Herman Brood - Family Affair - Handgesigneerd - 66/250 kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Family Affair - Handgesigneerd - 66/250
Afmetingen 81 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - PARQUE DE…..(FIETSENSTALLING) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans PARQUE DE…..(FIETSENSTALLING) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Brasil God
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - CARTAS DE AMOR (LIEFDESBRIEVEN) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans CARTAS DE AMOR (LIEFDESBRIEVEN) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Mel Ramos - Suzy Suppe kopen? Bied vanaf 350!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Suzy-soep
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Herman Brood - Kroning van de Koning Handgesigneerd Lage Oplage 41/50 kopen? Bied vanaf 900!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kroning van de Koning Handgesigneerd Lage Oplage 41/50
Afmetingen 104 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Herman Brood - Pink Indian kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pink Indian
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Herman Brood - Kid Creole kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kid Creole
Afmetingen 76 x 98.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jo Vantournhout - Vantournhout kopen? Bied vanaf 500!
Jo Vantournhout Belgisch Vantournhout
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
TEHOS - Twaalf Tehos blikken kopen? Bied vanaf 129!
TEHOS (1966) Frans Twaalf Tehos blikken
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jack Brusca - America kopen? Bied vanaf 145!
Jack Brusca (1939) Amerikaans America
Afmetingen 65.5 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Espen Hagen - Indian. kopen? Bied vanaf 349!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Indian.
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 349
Direct kopen
Diederik Van Apple - Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun" kopen? Bied vanaf 399!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun"
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 18 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jack Vissers - Meeska Mooska - offset op canvas - kleine oplage! kopen? Bied vanaf 100!
Jack Vissers (1956) Nederlands Meeska Mooska - offset op canvas - kleine oplage!
Techniek Giclée
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 100
Direct kopen
Ad van Hassel - handgesigneerde zeefdruk | 'Marilyn Monroe' kopen? Bied vanaf 20!
Ad van Hassel (1953) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Marilyn Monroe'
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Roy Lichtenstein - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
David Hockney - hardcover: Portretten kopen? Bied vanaf 65!
David Hockney (1937) Engels hardcover: Portretten
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Jeff Koons - Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella kopen? Bied vanaf 90!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Death NYC - Collage op Amerikaanse Dollar | 'Snoopy flying his Louis Vuitton Ace' | 2012 kopen? Bied vanaf 100!
Death NYC (1979) Amerikaans Collage op Amerikaanse Dollar | 'Snoopy flying his Louis Vuitton Ace' | 2012
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 7 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Death NYC - handgesigneerde zeefdruk | 'Winnie the Pooh/Jack Daniel's' | 2013 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Winnie the Pooh/Jack Daniel's' | 2013
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Death NYC - handgesigneerde zeefdruk | 'Campbell's Tomato Soup' | 2013 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Campbell's Tomato Soup' | 2013
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Sjoerd Bakker - Thais huisje kopen? Bied vanaf 85!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Thais huisje
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Herman Tjepkema - Liggende vrouw kopen? Bied vanaf 155!
Herman Tjepkema (1955) Nederlands Liggende vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Ans Markus - Vrouw met gekruiste handen kopen? Bied vanaf 7000!
Ans Markus (1947) Nederlands Vrouw met gekruiste handen
Afmetingen 83 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Rieks Hamminga - ms PAX van J. Oldenburger kopen? Bied vanaf 350!
Rieks Hamminga (1918-1990) Nederlands ms PAX van J. Oldenburger
Afmetingen 51.5 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 38
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Rick Theunissen - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 55!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Winterlandschap
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Frits Weiland - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989 kopen? Bied vanaf 100!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Corneille - l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis
Afmetingen 72 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: knoop - 1991 kopen? Bied vanaf 199!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: knoop - 1991
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Karel Appel - Here I am again kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Here I am again
Afmetingen 88 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Arie van Geest (1948) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Alphons Freijmuth - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Sven Hoekstra - kleurenzeefdruk | 'Masker voor een kaal hoofd IV' kopen? Bied vanaf 20!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands kleurenzeefdruk | 'Masker voor een kaal hoofd IV'
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen