filters 1
Cees Bolding - Veere kopen? Bied vanaf 45!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Veere
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Murk van Stralen - De toekomst? kopen? Bied vanaf 80!
Murk van Stralen (1935-2013) Nederlands De toekomst?
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Coumans (1945) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Kees de Waal - Reiger kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Reiger
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Kees de Waal - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Peter Louman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Cornelis Groeneveld - Landschap kopen? Bied vanaf 449!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Landschap
Afmetingen 110 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 449
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Johan Tahon - Mohawk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Tahon (1965) Belgisch Mohawk
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Edward Lear - Osprey kopen? Bied vanaf 22!
Edward Lear (1812-1888) Engels Osprey
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 22
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joop van Egmond - Driehuizen, De Beemster kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Driehuizen, De Beemster
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Caja Wong Chung - 2 Vogels geel kopen? Bied vanaf 100!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands 2 Vogels geel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Alida Sophia Hendriks - potloodtekening - ca. 1935 kopen? Bied vanaf 60!
Alida Sophia Hendriks (1901-1984) Nederlands potloodtekening - ca. 1935
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 48 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Willem Frederik Noordijk ets kopen? Bied vanaf 30!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Willem Frederik Noordijk ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Richard Orlinski - Pacmen kopen? Bied vanaf 100!
Richard Orlinski (1966) Frans Pacmen
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
€ 100
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Wolfgang Schlick - "Libellen" kopen? Bied vanaf 120!
Wolfgang Schlick (1941-2014) Duits "Libellen"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61.3 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt 2 kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend 2
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Gestural Abstraction kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Gebarenabstractie
Afmetingen 39.4 x 49.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 450
Direct kopen
Raoul Hynckes - Rooms-Katholieke Kerk Sint Antonius van Padua, ook wel de Bosjeskerk genoemd kopen? Bied vanaf 550!
Raoul Hynckes (1893-1973) Belgisch Nederlands Rooms-Katholieke Kerk Sint Antonius van Padua, ook wel de Bosjeskerk genoemd
Techniek Aquarel
Afmetingen 66.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Herman Gordijn - Processie, ets kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Processie, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jos van den Berg - Wind Veerse Meer, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Wind Veerse Meer, ets
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - Nachtlicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 169!
Rob Scholte (1958) Nederlands Nachtlicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jan Hoog - Prachtig oriëntaals stadsgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Jan Hoog (1923) Nederlands Prachtig oriëntaals stadsgezicht
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Wout van Heusden - Compositie met figuren kopen? Bied vanaf 30!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Compositie met figuren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Carlo Berté - Naakt kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Berté (1939) Italiaans Naakt
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Minoïsche krijger kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Minoïsche krijger
Techniek Litho
Afmetingen 121 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Arthur Spronken - Mythische figuren kopen? Bied vanaf 550!
Arthur Spronken (1930-2018) Nederlands Mythische figuren
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 44 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Cees Kortlang - Abstracte gouache kopen? Bied vanaf 150!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Abstracte gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Adolf Frohner - Vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 100!
Adolf Frohner (1934-2007) Oostenrijks Vrouwenfiguur
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Carla Kleekamp - Havotwee kopen? Bied vanaf 25!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands Havotwee
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
David Schneuer - Reiter im Park kopen? Bied vanaf 1700!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Ruiters in het park
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.700
Direct kopen
Leo Braat - Il est très tard. kopen? Bied vanaf 25!
Leo Braat (1908-1982) Nederlands Il est très tard.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Direct kopen
Nicola Rozemeijer - Kleurrijk schilderij getiteld: gun kopen? Bied vanaf 525!
Nicola Rozemeijer (1955) Nederlands Kleurrijk schilderij getiteld: gun
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Jan Dobber - Brug lans rivier kopen? Bied vanaf 150!
Jan Dobber (1925-1996) Nederlands Brug lans rivier
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rem de Boer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Rem de Boer (1942) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Annemieke Aerssens - Drukte in Nederland kopen? Bied vanaf 35!
Annemieke Aerssens Nederlands Drukte in Nederland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 35
Direct kopen
Clemens Briels - Un jour a croix de chenevaux kopen? Bied vanaf 2250!
Clemens Briels (1946) Nederlands Un jour a croix de chenevaux
Techniek Acryl
Afmetingen 125 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 2.250
Direct kopen