Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Anton Dirckx - S.S. Scipio op een warme dag in de Rijnhaven kopen? Bied vanaf 285!
Anton Dirckx (1878-1927) Nederlands S.S. Scipio op een warme dag in de Rijnhaven
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Marijn Moree - Zeemeermin met vissen kopen? Bied vanaf 60!
Marijn Moree (1951) Nederlands Zeemeermin met vissen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Riek Wesseling - Zelfportret kopen? Bied vanaf 150!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Potlood
Afmetingen 80 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Erik Oldenhof - Zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Rene Magritte - (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm
Techniek Litho
Afmetingen 77.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Brug bij het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Brug bij het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: La chanson du mal-aimé - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La chanson du mal-aimé - 1989
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Harm Veldhoen - Vastgegroeid kopen? Bied vanaf 25!
Harm Veldhoen (1946) Nederlands Vastgegroeid
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cornelis Begeer - Postzegelvereeniging Breda kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Begeer (1869-1946) Nederlands Postzegelvereeniging Breda
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.6 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Clemens Briels - grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha) kopen? Bied vanaf 225!
Clemens Briels (1946) Nederlands grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha)
Afmetingen 115 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Ans Wortel - Onuitsprekelijk lief, gouache (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Onuitsprekelijk lief, gouache (groot)
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Peter Klashorst - Niet bekend kopen? Bied vanaf 450!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Niet bekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 107 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Peter Riezebos - Matrix kopen? Bied vanaf 250!
Peter Riezebos (1980) Nederlands Matrix
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Marjolyn van der Hart - Marjolyn van der Hart Hoge Bomen Limited Edition 01/200 kopen? Bied vanaf 400!
Marjolyn van der Hart (1966) Canadees Marjolyn van der Hart Hoge Bomen Limited Edition 01/200
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Arman - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 25!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 29!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Giorgio Vasari kopen? Bied vanaf 25!
Diverse kunstenaars Giorgio Vasari
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Komasr & Melamid kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars Komasr & Melamid
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Oost-Aziatische Kunst kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars Oost-Aziatische Kunst
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - identite italienne kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars identite italienne
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Happenings & Fluxus kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars Happenings & Fluxus
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - catalogus documenta 7 volume 1 En 2 kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars catalogus documenta 7 volume 1 En 2
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Vincent van Gogh - Van Gogh in close-up kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Van Gogh in close-up
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - 2 catalogi documenta kassel, 1987 en 2007 kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars 2 catalogi documenta kassel, 1987 en 2007
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - drie boeken art now - 1 boek kunst van nu kopen? Bied vanaf 30!
Diverse kunstenaars drie boeken art now - 1 boek kunst van nu
Techniek Softcover
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Diverse kunstenaars - vier tentoonstellingscataogi Museum Boijmans van Beuningen kopen? Bied vanaf 30!
Diverse kunstenaars vier tentoonstellingscataogi Museum Boijmans van Beuningen
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Gustav Klimt - Vienne 1880-1938 L'apocalypse Joyeuse kopen? Bied vanaf 25!
Gustav Klimt (1862-1918) Oostenrijks Vienne 1880-1938 L'apocalypse Joyeuse
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Before they Perished kopen? Bied vanaf 25!
Diverse kunstenaars Before they Perished
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Diverse kunstenaars - De schilders van het geluk kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars De schilders van het geluk
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Sonsbeek 1986 kopen? Bied vanaf 30!
Diverse kunstenaars Sonsbeek 1986
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Museum in motion kopen? Bied vanaf 25!
Diverse kunstenaars Museum in motion
Techniek Softcover
Afmetingen 26 x 21 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart kopen? Bied vanaf 20!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Astrid Engels - Three Graces kopen? Bied vanaf 275!
Astrid Engels (1941) Nederlands Three Graces
Techniek Giclée
Afmetingen 103 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Astrid Engels - Yin Yang kopen? Bied vanaf 275!
Astrid Engels (1941) Nederlands Yin Yang
Techniek Giclée
Afmetingen 122 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Jack Chambrin - ets zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jack Chambrin (1919-1983) Frans ets zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Salvatore Quasimodo - Desiderio kopen? Bied vanaf 150!
Salvatore Quasimodo (1901-1968) Italiaans Desiderio
Techniek Potlood
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Marcel Wanders - Schaal Marcel Wanders & De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 20!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Schaal Marcel Wanders & De Bijenkorf
Afmetingen 11 x 16.4 cm (h x b)
Gewicht 70.2 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Salvatore Quasimodo - De bloem kopen? Bied vanaf 150!
Salvatore Quasimodo (1901-1968) Italiaans De bloem
Techniek Potlood
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jac Boonen - Jac Boonen kopen? Bied vanaf 20!
Jac Boonen (1911) Belgisch Jac Boonen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jan Schonk - Jan Schonk kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Jan Schonk
Afmetingen 70 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen