1e keer aangeboden

Dirk Baksteen - Min achterbosch kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Min achterbosch
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Brieke Drost - Aladdin olielamp, litho kopen? Bied vanaf 50!
Brieke Drost (1957) Nederlands Aladdin olielamp, litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Armband BARAKA kopen? Bied vanaf 4400!
Armband BARAKA
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1 cm (h x b)
Gewicht 38.63 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 4.400
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Apographon Saqqara, litho kopen? Bied vanaf 40!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Apographon Saqqara, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Chris van Otterloo - Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Armband goud kopen? Bied vanaf 2400!
Armband goud
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1 cm (h x b)
Gewicht 20.4 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 2.400
Direct kopen
Ring Antiek kopen? Bied vanaf 1750!
Ring Antiek
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 7.91 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 1.750
Direct kopen
Keramiek overige - S Willem kopen? Bied vanaf 35!
Keramiek overige S Willem
Afmetingen 7 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - twee vrouwelijke naakt figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands twee vrouwelijke naakt figuren
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Albert Geudens - Ets " Melaan Mechelen " kopen? Bied vanaf 55!
Albert Geudens (1869-1949) Belgisch Ets " Melaan Mechelen "
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 400
Direct kopen
Dina Belga - Aquarel roos kopen? Bied vanaf 250!
Dina Belga (1956) Nederlands Aquarel roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Walter Neuhof - titel o nbekend kopen? Bied vanaf 125!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands titel o nbekend
Afmetingen 46 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Makkes - geen titel kopen? Bied vanaf 200!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands geen titel
Afmetingen 50 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Fons Lemmens - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 250!
Fons Lemmens (1941) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 200 x 172 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Fred Koot - St Lawrence River kopen? Bied vanaf 63!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands St Lawrence River
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen
Fong Leng - Afrikaans Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Fong Leng (1937) Nederlands Afrikaans Landschap
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Rob Maingay - Brons abstract kopen? Bied vanaf 500!
Rob Maingay (1939-2016) Nederlands Brons abstract
Techniek Brons
Afmetingen 68 x 22 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 23000 g
€ 500
Direct kopen
Rob Maingay - Kolom abstract kopen? Bied vanaf 200!
Rob Maingay (1939-2016) Nederlands Kolom abstract
Techniek Marmer
Afmetingen 27.4 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Lou Thissen - tennis kopen? Bied vanaf 45!
Lou Thissen (1950) Nederlands tennis
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan Commandeur (1954) Nederlands zonder titel
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem de Kok - Grazende koeien in een landschap kopen? Bied vanaf 175!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Grazende koeien in een landschap
Afmetingen 78 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Alexander Camaro - Signierter kräftiger Original Probedruck von 1966 kopen? Bied vanaf 230!
Alexander Camaro (1901-1992) Duits Gesigneerd sterk origineel proefdruk uit 1966
Afmetingen 44.8 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Yvan Theys - La Vie Complexe originele papiercollage 1988 kopen? Bied vanaf 500!
Yvan Theys (1936-2005) Belgisch La Vie Complexe originele papiercollage 1988
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Piet Snoeren - landschap in de Var kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands landschap in de Var
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Snoeren - Masker kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands Masker
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Snoeren - Zittend Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands Zittend Naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Robert Terwindt - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Robert Terwindt (1940) Nederlands Titel onbekend
Techniek Aquarel
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ada Breedveld - nieuw wasdom kopen? Bied vanaf 63!
Ada Breedveld (1944) Nederlands nieuw wasdom
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen
Jord van Calker - Schilderij kopen? Bied vanaf 50!
Jord van Calker (1919-1987) Nederlands Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Strange Birds kopen? Bied vanaf 300!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Strange Birds
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 250 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Robert Mapplethorpe - Serge Nazarieff - 2 fotoboeken kopen? Bied vanaf 50!
Robert Mapplethorpe (1946-1989) Amerikaans Serge Nazarieff - 2 fotoboeken
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gradus Verhaaf - een zeereis, ets, genummerd 1/10 kopen? Bied vanaf 65!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands een zeereis, ets, genummerd 1/10
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jack Vissers - Wegen en Kruispunten - olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 495!
Jack Vissers (1956) Nederlands Wegen en Kruispunten - olieverf op canvas
Afmetingen 116 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Bronzen sculptuur kopen? Bied vanaf 150!
Brons (Onbekend) Bronzen sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 77 x 24 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 9000 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Albert Servaes - Monnik van orval kopen? Bied vanaf 120!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Monnik van orval
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Albert Goethals - Kunstmap met 8 litho’s brugge kopen? Bied vanaf 25!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Kunstmap met 8 litho’s brugge
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Gijs van Noort - Braintraffic/Memorie kopen? Bied vanaf 100!
Gijs van Noort (1958) Nederlands Braintraffic/Memorie
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van Helden - Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20) kopen? Bied vanaf 37!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Koen Vanmechelen - Signature kopen? Bied vanaf 400!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Signature
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
€ 400
Direct kopen
Adriaan Terhell - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 85!
Adriaan Terhell (1863-1949) Nederlands Hollands landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Rob Scholte - Jaloezie kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Jaloezie
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Frans Masereel - Femme sortant de l’eau kopen? Bied vanaf 750!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Femme sortant de l’eau
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Frans Masereel - Nu debout kopen? Bied vanaf 750!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Nu debout
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Jacques Tange - Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter T kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Tange (1960) Nederlands Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter T
Afmetingen 52 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jacques Tange - Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter W kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Tange (1960) Nederlands Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter W
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Theo Tobiasse - Fruits de Brugges kopen? Bied vanaf 150!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Fruits de Brugges
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen