3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8050 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek, gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1963
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Jacobus Maria 'Jan' Bogaerts - Ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 70!

Johannes Jacobus Maria 'Jan' Bogaerts - Ingelijste tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPotlood
Afmetingen54.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Litho perfecte staat kopen? Bied vanaf 85!

Jan Cremer - Litho perfecte staat

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets Orientaals stadsgezicht kleine oplage kopen? Bied vanaf 55!

Herman Berserik - Ets Orientaals stadsgezicht kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 40!

Geurt van Dijk - Ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eva Besnyo - Foto: beeld naakt (John Raedecker) - 1936 kopen? Bied vanaf 49!

Eva Besnyo - Foto: beeld naakt (John Raedecker) - 1936

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1936
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen12 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik Lina - litho "Ryo!" kopen? Bied vanaf 20!

Rik Lina - litho "Ryo!"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen55.7 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "zijn je dagen geteld?" kopen? Bied vanaf 40!

Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "zijn je dagen geteld?"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1972
TechniekDroge Naald
Afmetingen66 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Maas - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Paul Maas - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sjaak de Wit - Hoogdruk "4 x Erica" kopen? Bied vanaf 15!

Sjaak de Wit - Hoogdruk "4 x Erica"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38.9 cm x 39.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening Haven Hoorn, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening Haven Hoorn, gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eppo Doeve - Gouache kopen? Bied vanaf 195!

Eppo Doeve - Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekGouache
Afmetingen43.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Ger Lataster - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fennanda Eleveld - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 40!

Fennanda Eleveld - ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen30.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger" kopen? Bied vanaf 35!

Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: een koopman kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: een koopman

TechniekEts
Afmetingen6.5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frans Verpoorten - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!

Frans Verpoorten - gesigneerde ets

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen49.6 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lodewijk Schelfhout - Gravure L'enfant prodigue" kopen? Bied vanaf 35!

Lodewijk Schelfhout - Gravure L'enfant prodigue"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1923
Afmetingen29.8 cm x 24.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pepe Espaliu - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Pepe Espaliu - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen49.8 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Warner Hemstede - Ingelijst twee etsen kopen? Bied vanaf 25!

Warner Hemstede - Ingelijst twee etsen

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen27.2 cm x 37.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Tekening, gesigneerd kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Tekening, gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekHoutskool
Afmetingen65 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen" kopen? Bied vanaf 25!

Ruurd van den Berg - Litho "Windvlaag in de duinen"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1939
TechniekLitho
Afmetingen30.4 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage" kopen? Bied vanaf 40!

Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Pentekening kopen? Bied vanaf 60!

Jan Bernard Meinen - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap" kopen? Bied vanaf 30!

Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edgar Fernhout - Litho Bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Edgar Fernhout - Litho Bloemen

Geplaatst doorCello1

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 62.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1937
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Stracke - Grote ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 75!

Leo Stracke - Grote ingelijste tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1944
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: "Delft - de Molen De Roos" kopen? Bied vanaf 99!

Sees Vlag - Zeefdruk: "Delft - de Molen De Roos"

Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Ingelijste litho "St Paul de Vence" kopen? Bied vanaf 35!

Camille Hilaire - Ingelijste litho "St Paul de Vence"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen45.2 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Litho Berglandschap kopen? Bied vanaf 60!

Jan Wiegers - Litho Berglandschap

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCello1

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Rene Acht - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Rene Acht - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 75!

Jef Diederen - Ingelijste houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1956
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 59!

Ciano Siewert - Litho

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie Petri - Ets "Het park 3" kopen? Bied vanaf 25!

Annemarie Petri - Ets "Het park 3"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peer Veneman - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!

Peer Veneman - Ingelijste zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
Afmetingen54.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Grote litho kopen? Bied vanaf 55!

Ger Lataster - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dixy Boonstra - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Dixy Boonstra - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!

Ernst Vijlbrief - Pentekening

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Willem Gorter - Pastel/Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1968
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Stuivenberg - Grote litho kopen? Bied vanaf 20!

Piet van Stuivenberg - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen70.3 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!

Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste gemengde techniek

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
Afmetingen51.5 cm x 43.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI" kopen? Bied vanaf 25!

Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mart Kempers - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 75!

Mart Kempers - Ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 57.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling kopen? Bied vanaf 50!

Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling

Geplaatst doorCello1

Jaartal1936
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 33.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henk Huig - Ets "Carnaval" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Huig - Ets "Carnaval"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen44.3 cm x 48.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paolo Carosone - Ets met reliëf kopen? Bied vanaf 40!

Paolo Carosone - Ets met reliëf

Geplaatst doorCello1

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50.1 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst