1e keer aangeboden

Chris Le Roy - Bitterzoet woekerend op wilg kopen? Bied vanaf 20!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Bitterzoet woekerend op wilg
Techniek Litho
Afmetingen 38.2 x 29.3 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Carlo Moretti - Cobalt blauw wijnglas kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Cobalt blauw wijnglas
Afmetingen 19 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen
Ada Breedveld - Vrouw met zon kopen? Bied vanaf 250!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Vrouw met zon
Techniek Acryl
Afmetingen 190 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Corstiaan de Vries - 2 identieke boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Corstiaan de Vries (1936-2008) Nederlands 2 identieke boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Aat Veldhoen - Clown en geisha kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Clown en geisha
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Cor Jacobi - Stilleven met ronde tafel kopen? Bied vanaf 90!
Cor Jacobi (1925) Nederlands Stilleven met ronde tafel
Afmetingen 55 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Onbekend - Lös Hoes - Twentsche Boerderijen kopen? Bied vanaf 35!
Onbekend Lös Hoes - Twentsche Boerderijen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Kees Broerse - Brug in het bos kopen? Bied vanaf 100!
Kees Broerse (1900-1972) Nederlands Brug in het bos
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Panamarenko - Eiland kopen? Bied vanaf 2200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Eiland
Techniek Kunststof
Afmetingen 21 x 86 x 86 cm (h x b x d)
€ 2.200
Direct kopen
TEHOS - Tehos - Grand carré long 2025 - P01 - édition limitée kopen? Bied vanaf 60!
TEHOS (1966) Frans Tehos - Grand carré long 2025 - P01 - édition limitée
Techniek Giclée
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Sietske Bosma - In Flanel kopen? Bied vanaf 450!
Sietske Bosma (1951) Nederlands In Flanel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 78 x 111.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Aart Klein - Zermatt - Suisse 1996 kopen? Bied vanaf 399!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands Zermatt - Suisse 1996
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 29 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Frans de Kok - De Butler - Bank of Scotland kopen? Bied vanaf 1800!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands De Butler - Bank of Scotland
Afmetingen 180 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Aart Klein - Rotterdam 1958 kopen? Bied vanaf 399!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands Rotterdam 1958
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Adrianus Miolee - Molen de Veer te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 22!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Molen de Veer te Spaarnwoude
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Jan Vaerten - Het paard en de vogel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Vaerten (1909-1980) Belgisch Het paard en de vogel
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Herman Singelenberg - Blauw - Zwart kopen? Bied vanaf 150!
Herman Singelenberg (1938-2019) Nederlands Blauw - Zwart
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Willem Jacobus Alberts - Landschap met twee bonte koeien kopen? Bied vanaf 375!
Willem Jacobus Alberts (1912-1990) Nederlands Landschap met twee bonte koeien
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Ouderschap" | kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Ouderschap" | kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Olifantig" - kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Olifantig" - kleurenets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Corneille - Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Corneille - André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Mogens Balle - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Louis Willem van Soest - Sfeervol, omstreeks 1920 geschilderde Gouache "winterlandschap" in lijst kopen? Bied vanaf 248!
Louis Willem van Soest (1867-1948) Nederlands Sfeervol, omstreeks 1920 geschilderde Gouache "winterlandschap" in lijst
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 248
Direct kopen
Murano Glas - Murano muurlamp kopen? Bied vanaf 250!
Murano Glas Italiaans Murano muurlamp
Afmetingen 48 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Direct kopen
Jaap Sax - Droog gevallen haven van Veere kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Sax (1899-1977) Nederlands Droog gevallen haven van Veere
Afmetingen 44.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - King Jammys kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands King Jammys
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pier Pander - Twee zusjes 1906 kopen? Bied vanaf 75!
Pier Pander (1864-1919) Nederlands Twee zusjes 1906
Afmetingen 36 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Pier Pander - Twee broertjes 1904. kopen? Bied vanaf 75!
Pier Pander (1864-1919) Nederlands Twee broertjes 1904.
Afmetingen 36 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Poul Kjaerholm - Deense design tafel kopen? Bied vanaf 2500!
Poul Kjaerholm (1929-1980) Deens Deense design tafel
Afmetingen 32 x 80 x 80 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Wim Zurne - Drieluik scheepswrak kopen? Bied vanaf 250!
Wim Zurne (1953) Nederlands Drieluik scheepswrak
Afmetingen 129.5 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Riek Schagen - Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout kopen? Bied vanaf 36!
Riek Schagen (1913-2008) Nederlands Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 36
Direct kopen
Wim Suermondt - Kloostertuin kopen? Bied vanaf 100!
Wim Suermondt (1927-2008) Nederlands Kloostertuin
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
John de Rijke - INKT Grafiekkalender 1985 kopen? Bied vanaf 20!
John de Rijke (1943) Nederlands INKT Grafiekkalender 1985
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Sidney Waerts - Haiiro No Kaze nr 2 - Tijger kopen? Bied vanaf 150!
Sidney Waerts (1976) Nederlands Haiiro No Kaze nr 2 - Tijger
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
€ 150
Direct kopen
Marc Chagall - La lutte de Jakob et l'Ange kopen? Bied vanaf 40!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La lutte de Jakob et l'Ange
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 37 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Joop van der Wal - Bronzen uiltje kopen? Bied vanaf 150!
Joop van der Wal (1936) Nederlands Bronzen uiltje
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 15 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Sven Hoekstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Mies Deinum - Stilleven bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands Stilleven bloemen
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jacques van Dorst - Vouwen 2 - Twee maal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 2 - Twee maal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jacques van Dorst - Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Amsterdamse Bos kopen? Bied vanaf 100!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Amsterdamse Bos
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Loek Grootjans - Titel: MORE kopen? Bied vanaf 250!
Loek Grootjans (1955) Nederlands Titel: MORE
Techniek Geluidskunst
Afmetingen 39 x 33 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Arnold Zweerman - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Arnold Zweerman (1931-2000) Nederlands Bloemen
Techniek Gouache
Afmetingen 60.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen