Volledig aanbod

filters 1
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Geert van Fastenhout - Kerk aan de gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 400!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands Kerk aan de gracht Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Stefan Szczesny - Still Life kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits Stilleven
Afmetingen 54.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jef Verheyen - Retrospectieve 1932 - 1984 kopen? Bied vanaf 28!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch Retrospectieve 1932 - 1984
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 28
Direct kopen
Pinchas Shaar - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 45!
Pinchas Shaar (1923) Pools Amerikaans Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Wim van der Meij - Prachtig landschap kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Prachtig landschap
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Hilda van Norden Nederlands Parijs
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Adolf Fleischmann - Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren kopen? Bied vanaf 120!
Adolf Fleischmann Duits Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 39 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Marianne Houtkamp - "Voeding" 2009. Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 395!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands "Voeding" 2009. Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 19 x 10 cm (h x b x d)
€ 395
Direct kopen
Reinout Zikel - Red Light District II kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Red Light District II
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Joan Miro - Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring kopen? Bied vanaf 120!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 31.5 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Jean Leppien - Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren kopen? Bied vanaf 150!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 40 x 35.5 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!
Vladimir Suchanek (1933-2021) Tsjechisch lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Jurjen Ravenhorst - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Willem Westbroek - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 62.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Hans Wap - Litho, Two birds of one feather. kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho, Two birds of one feather.
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Charles Lapicque - Apocalyps - 1974 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Charles Lapicque (1898-1988) Frans Apocalyps - 1974 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
Wendela Gevers Deynoot (1947) Nederlands double dutch
Techniek Potlood
Afmetingen 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 71
Direct kopen
Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands wasvrouw
Afmetingen 48 x 68 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Jan van Campenhout - stilleven kopen? Bied vanaf 49!
Jan van Campenhout (1907-1972) Belgisch stilleven
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Stefan Szczesny - ***Still Life*** kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits ***Stilleven***
Afmetingen 59.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jan Vanriet - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Vanriet (1948) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong kopen? Bied vanaf 99!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Wedgwood - Bord uit serie Flowers of the Year Plate Collection, bloemen v/d maand augustus kopen? Bied vanaf 41!
Wedgwood (1759) Engels Bord uit serie Flowers of the Year Plate Collection, bloemen v/d maand augustus
Afmetingen 5 x 31 x 31 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 41
Direct kopen
Roger Bissiere - Abstracte compositie - 1964 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Roger Bissiere (1886-1964) Frans Abstracte compositie - 1964 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Potterie Oud Delft - Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4) kopen? Bied vanaf 22!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4)
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 22
Direct kopen
Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!
Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011) Frans Servisch Football
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst.
Techniek Acryl
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Obbe Kerssen - Baadsters kopen? Bied vanaf 225!
Obbe Kerssen (1910-1997) Nederlands Baadsters
Techniek Monotype
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue
Afmetingen 129 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Hans Wap - Litho: 'Spinning tops' (1998). kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho: 'Spinning tops' (1998).
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ru Vunderink - De Provence kopen? Bied vanaf 259!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands De Provence
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Direct kopen
Maria Elena Vieira da Silva - Compositie Brune - 1962 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Maria Elena Vieira da Silva (1908-1992) Frans Portugees Compositie Brune - 1962 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
€ 100
Direct kopen
Albert Geudens - ets " Soir à Malines " kopen? Bied vanaf 75!
Albert Geudens (1869-1949) Belgisch ets " Soir à Malines "
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Gustave Singier - Abstracte compositie - 1955 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 150!
Gustave Singier (1909-1984) Frans Belgisch Abstracte compositie - 1955 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Direct kopen
18k gouden ring met single geslepen diamanten tot. circa 0.19ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 850!
18k gouden ring met single geslepen diamanten tot. circa 0.19ct - F/G - VS/SI
Techniek Goud
Afmetingen 0.4 x 0.9 cm (h x b)
Gewicht 6.3 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 850
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 1
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
18k gouden oorhangers met groene chalcedoon en briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 500!
18k gouden oorhangers met groene chalcedoon en briljant geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 2 x 0.5 cm (h x b)
Gewicht 2.4 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 500
Direct kopen
Marino Marini - Het Rite van de Lente - 1973 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 120!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Het Rite van de Lente - 1973 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Adri Dijkhorst - Noord Spaanse kust kopen? Bied vanaf 50!
Adri Dijkhorst (1955) Nederlands Noord Spaanse kust
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Richard Orlinski - Pac-Man Yellow kopen? Bied vanaf 65!
Richard Orlinski (1966) Frans Pac-Man Yellow
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 70 g
€ 65
Direct kopen
Jan Voets - Tafel III. kopen? Bied vanaf 30!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel III.
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..."
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 21.5 cm (h x b)
€ 175
Direct kopen
Marino Marini - Cavalier - Originele lithografie - 1967 - Mourlot kopen? Bied vanaf 120!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Cavalier - Originele lithografie - 1967 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 95!
Techniek Acryl
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen