filters 1
Edmond von Sijben de Maroije - Winterlandschap met knotwilgen. kopen? Bied vanaf 60!
Edmond von Sijben de Maroije (1876-1970) Nederlands Winterlandschap met knotwilgen.
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
R. Rosini - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
R. Rosini (1924) Italiaans Vaas met bloemen
Afmetingen 22.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Self Portrait, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Clemens Briels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Clemens Briels (1946) Nederlands zonder titel
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jules Chapon - It is only for the lonely kopen? Bied vanaf 550!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands It is only for the lonely
Afmetingen 121 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Job Frese - Moeder en dochter op de markt kopen? Bied vanaf 200!
Job Frese (1914-1986) Nederlands Moeder en dochter op de markt
Afmetingen 49 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Marcel Wanders - SCHAAL MET DE TITEL “ EMOTION’ kopen? Bied vanaf 25!
Marcel Wanders (1963) Nederlands SCHAAL MET DE TITEL “ EMOTION’
Afmetingen 10 x 32 x 32 cm (h x b x d)
Gewicht 2290 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Andre Balyon - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 225!
Andre Balyon (1951) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen 64.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Ans Schumacher - Gezicht kopen? Bied vanaf 350!
Ans Schumacher (1941) Nederlands Gezicht
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Fon Klement - Hommage aan noord holland kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Hommage aan noord holland
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jef Diederen - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 128 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Saul Belem - "gun chick". kopen? Bied vanaf 49!
Saul Belem (1944) Nederlands "gun chick".
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerard 't Hart - Indiaan. kopen? Bied vanaf 49!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Indiaan.
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Direct kopen
Onbekend - Mooi jacht tafereel van paarden kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend Mooi jacht tafereel van paarden
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Glas
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 670
Direct kopen
Espen Hagen - Blue Sky schilderij kopen? Bied vanaf 425!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Blue Sky schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 425
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Peter Dumas - Piëzografie, Z.T. (Venetië) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Peter Dumas (1944) Nederlands Piëzografie, Z.T. (Venetië) - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Willem van Hest - Panorama Rotterdam kopen? Bied vanaf 200!
Willem van Hest (1953) Nederlands Panorama Rotterdam
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kurt Lob - De Nar kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits De Nar
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Lee Reynolds Burr - Korenveld kopen? Bied vanaf 80!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Korenveld
Afmetingen 128 x 120.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk, Petite Musique du Printemps - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk, Petite Musique du Printemps - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Edgar Schmandt - Aigues-Mortes 1974 Lithografie- Handsigniert - betitelt. kopen? Bied vanaf 20!
Edgar Schmandt (1929-2019) Duits Aigues-Mortes 1974 Lithografie- Handsigniert - betitelt.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Otto Steinert - Bunt wie der graue Alttag kopen? Bied vanaf 35!
Otto Steinert (1915-1978) Duits Bunt wie der graue Alttag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Isa van der Zee - Sans Titre kopen? Bied vanaf 99!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Sans Titre
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Hans Kok - African Tango kopen? Bied vanaf 109!
Hans Kok (1958) Nederlands African Tango
Afmetingen 61 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Direct kopen
Frans Roetman - Tweeluik kopen? Bied vanaf 49!
Frans Roetman (1921) Nederlands Tweeluik
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Frans Roetman - Bouwen aan de toekomst kopen? Bied vanaf 29!
Frans Roetman (1921) Nederlands Bouwen aan de toekomst
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 29
Direct kopen
Frans Roetman - Peace is among us kopen? Bied vanaf 35!
Frans Roetman (1921) Nederlands Peace is among us
Techniek Acryl
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Frans Roetman - One day you will be a model too kopen? Bied vanaf 39!
Frans Roetman (1921) Nederlands One day you will be a model too
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Roger Hebbelinck - Onze Lieve Vrouwe-Kathedraal Antwerpen kopen? Bied vanaf 29!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Onze Lieve Vrouwe-Kathedraal Antwerpen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 29
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Paula Kouwenhoven - Tweeluik Maurice II & III kopen? Bied vanaf 249!
Paula Kouwenhoven (1953) Nederlands Tweeluik Maurice II & III
Afmetingen 166 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
M. E. Tims - 'Kaag' (Kager Plassen) kopen? Bied vanaf 39!
M. E. Tims (1925) Nederlands 'Kaag' (Kager Plassen)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 20 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Marjan de Bruijn - Wachten op mama kopen? Bied vanaf 29!
Marjan de Bruijn (1946) Nederlands Wachten op mama
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 29
Direct kopen
Ella Joosten - Abstract kopen? Bied vanaf 39!
Ella Joosten (1954) Nederlands Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
G.H. Rothe - SOLITUDE kopen? Bied vanaf 50!
G.H. Rothe (1935-2007) Amerikaans SOLITUDE
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lies van Vlijmen - Twee in Eén kopen? Bied vanaf 55!
Lies van Vlijmen (1935) Nederlands Twee in Eén
Afmetingen 9 x 10 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kivuthi Mbuno - geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Kivuthi Mbuno (1947) Keniaans geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 70 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Frans Siemer - De Siemer kopen? Bied vanaf 25!
Frans Siemer (1887-1966) Nederlands De Siemer
Techniek Softcover
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Vincent van Ojen - Berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 380!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Berglandschap met rivier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 104 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kale man kopen? Bied vanaf 30!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kale man
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Arno Arts - Amerikaanse dollar kopen? Bied vanaf 25!
Arno Arts (1947-2018) Nederlands Amerikaanse dollar
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Rob Scholte - On the origin of species, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands On the origin of species, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Maria Es - Westerdok 318 'WAR V' kopen? Bied vanaf 35!
Maria Es (1949) Nederlands Westerdok 318 'WAR V'
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Corneille - La fiancée du fleuve, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La fiancée du fleuve, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Sebastiaan Holzhuber - 'Rifflandschaft'- GROOT kopen? Bied vanaf 149!
Sebastiaan Holzhuber (1949) Oostenrijks Nederlands 'Rifflandschaft'- GROOT
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 144 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Leo Kogan - Flying a Dream kopen? Bied vanaf 265!
Leo Kogan (1974) Nederlands Moldavisch Flying a Dream
Afmetingen 90 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 265
Direct kopen
Leo Kogan - An Ode to Self-fulfilling Prophecy kopen? Bied vanaf 475!
Leo Kogan (1974) Nederlands Moldavisch An Ode to Self-fulfilling Prophecy
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen