Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Nicolai Arnaudov - Midnight Jazz kopen? Bied vanaf 85!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Middernacht Jazz
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Nico Vrielink - Jeanne II (uit een serie van vijf) kopen? Bied vanaf 20!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Jeanne II (uit een serie van vijf)
Afmetingen 39 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Arie van Geest - zie de mens ( handgekleurd) kopen? Bied vanaf 65!
Arie van Geest (1948) Nederlands zie de mens ( handgekleurd)
Afmetingen 56.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
TEHOS - Drie mannen kijken naar rechts - V1 - 2023 kopen? Bied vanaf 125!
TEHOS (1966) Frans Drie mannen kijken naar rechts - V1 - 2023
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Willem Thijs - dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant kopen? Bied vanaf 20!
Willem Thijs (1932) Nederlands dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 850!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Ingeborg Brandner - Doppelter Frauenakt, Kohlezeichnung kopen? Bied vanaf 110!
Ingeborg Brandner (1920-2017) Duits Dubbel vrouwelijk naakt, houtskooltekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 110
Direct kopen
Marlene Dumas - Couple kopen? Bied vanaf 95!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Couple
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 83 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Ignaz Epper - 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919 kopen? Bied vanaf 75!
Ignaz Epper (1892-1969) Zwitsers 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Graciela Rodo Boulanger - enfant avec un oiseau Litho kopen? Bied vanaf 20!
Graciela Rodo Boulanger (1935) Boliviaanse Frans Zwitsers kind met een vogel Litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Hans Bouman - Visages kopen? Bied vanaf 100!
Hans Bouman (1927-2001) Nederlands Visages
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Emilio Kruithof - Sold all my evil motives - 2006 (groot) kopen? Bied vanaf 145!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Sold all my evil motives - 2006 (groot)
Afmetingen 95 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Krin Rinsema - mijmerend II kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands mijmerend II
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Jac. de Beer - Oud Amsterdam kopen? Bied vanaf 42!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Oud Amsterdam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Jan Bucquoy - Trump en Von der Leyen kopen? Bied vanaf 650!
Jan Bucquoy (1945) Belgisch Trump en Von der Leyen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Erwin de Vries - Liefdes koppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdes koppel II
Afmetingen 42 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Frans de Haas - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 39!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ies Jacobs - Boeren in café kopen? Bied vanaf 30!
Ies Jacobs (1918-2011) Nederlands Boeren in café
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Drago Takac - visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Drago Takac (1948) Kroatisch visser - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 62 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Toon Jansen - 4 X gesigneerde kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 99!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands 4 X gesigneerde kleurenhoutsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Luis Filcer - gesigneerde houtskool tekening kopen? Bied vanaf 69!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde houtskool tekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Jacobus Doeser - Portret van een zittende man kopen? Bied vanaf 400!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Portret van een zittende man
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Marijan Kolesar - staande naakte vrouw E.C. kopen? Bied vanaf 39!
Marijan Kolesar (1936-2003) Belgisch staande naakte vrouw E.C.
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ronald Ergo - Salomé kopen? Bied vanaf 39!
Ronald Ergo (1936) Belgisch Salomé
Techniek Ets
Afmetingen 27.1 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hubert De Vries - clown kopen? Bied vanaf 59!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch clown
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Geurt van Dijk - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Roger Van Akelijen - De wandeling Artist Proof kopen? Bied vanaf 60!
Roger Van Akelijen (1948) Belgisch De wandeling Artist Proof
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 39.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ronald Tolman - vrouw en papegaai kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands vrouw en papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 30.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Julien Van Vlasselaer - moeder en kind kopen? Bied vanaf 59!
Julien Van Vlasselaer (1907-1982) Belgisch moeder en kind
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Monick Bres - gesigneerde gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Monick Bres (1946) Frans gesigneerde gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Katrien Caymax - de kleine uil kopen? Bied vanaf 110!
Katrien Caymax (1951-2016) Belgisch de kleine uil
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 14.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Henk Visch - typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Henk Visch (1950) Nederlands typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Remko Watjer - Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Tom Eyzenbach - gesigneerde gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands gesigneerde gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Bert Roijen - The Touch, De aanraking kopen? Bied vanaf 300!
Bert Roijen (1951) Nederlands The Touch, De aanraking
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Ans Wortel - lichamen van het oude roodland – gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands lichamen van het oude roodland – gouache - ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Max Selen - heidense godin kopen? Bied vanaf 79!
Max Selen (1932) Belgisch heidense godin
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Luis Filcer - gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 99!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Toon Jansen - geliefden - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands geliefden - gesigneerde houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen