1e keer aangeboden

Herman Brood - 1946-2001 kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 1946-2001
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 82 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Neel Korteweg - Nederland als Delta; topografische impressies kopen? Bied vanaf 125!
Neel Korteweg (1944) Nederlands Nederland als Delta; topografische impressies
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 31.5 x 44.4 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Prosper De Roover - Landschappen met knotwilgen kopen? Bied vanaf 80!
Prosper De Roover (1899-1974) Belgisch Landschappen met knotwilgen
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
John ter Reehorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands Onbekend
Afmetingen 75 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Derk Wessels - Veel-pootvogel kopen? Bied vanaf 100!
Derk Wessels (1972) Nederlands Veel-pootvogel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Adriana Baarspul - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!
Adriana Baarspul (1940) Nederlands Onbekend
Afmetingen 27 x 30 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 650
Direct kopen
Onbekend - de verloren zoon kopen? Bied vanaf 80!
Onbekend de verloren zoon
Techniek Gravure
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Hans van Dokkum - molen kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands molen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 47.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Mart Kempers - Bloemen op tafel met waterkan kopen? Bied vanaf 50!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Bloemen op tafel met waterkan
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Fred Bergisch - Zegen kopen? Bied vanaf 20!
Fred Bergisch (1932) Nederlands Zegen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
A.W. van Munster - Rotterdam, Torenstraat kopen? Bied vanaf 20!
A.W. van Munster Nederlands Rotterdam, Torenstraat
Techniek Droge Naald
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Eelco Cornelis Leegstra - Verstilde haven kopen? Bied vanaf 150!
Eelco Cornelis Leegstra (1891-1968) Nederlands Verstilde haven
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Eelco Cornelis Leegstra - Stilleven aan de Vegt kopen? Bied vanaf 150!
Eelco Cornelis Leegstra (1891-1968) Nederlands Stilleven aan de Vegt
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Eelco Cornelis Leegstra - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Eelco Cornelis Leegstra (1891-1968) Nederlands Dorpsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Eelco Cornelis Leegstra - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 150!
Eelco Cornelis Leegstra (1891-1968) Nederlands Eekhoorn
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Johannes Josseaud - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud (1880-1935) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Martin Neirynck - Antwerpen, huizen op de grote markt, het steen kopen? Bied vanaf 500!
Martin Neirynck (1936-1996) Belgisch Antwerpen, huizen op de grote markt, het steen
Afmetingen 90 x 250 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Johan Kuijpers - De Eem kopen? Bied vanaf 150!
Johan Kuijpers (1894-1981) Nederlands De Eem
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Kees Boendermaker - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Kees Boendermaker (1904-1979) Nederlands Landschap
Afmetingen 37 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Cobbaert - Avond - gesigneerde gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 1550!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Avond - gesigneerde gouache - ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.550
Direct kopen
Coby Brinkers - Stoelvorm in Rood kopen? Bied vanaf 1150!
Coby Brinkers (1943) Nederlands Stoelvorm in Rood
Techniek Hout
Afmetingen 144 x 80 x 60 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Erik Pape - Gezicht kopen? Bied vanaf 20!
Erik Pape (1942) Nederlands Gezicht
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Gerardus Johannes Ernens - Avondrood kopen? Bied vanaf 150!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Avondrood
Afmetingen 69 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Judith Braun - Beeld Jutidh Brown Rabobank kopen? Bied vanaf 150!
Judith Braun (1955) Nederlands Beeld Jutidh Brown Rabobank
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10.5 x 19.8 x 6.6 cm (h x b x d)
Gewicht 1733 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Michiel Molenaar - Kat en Vogels kopen? Bied vanaf 75!
Michiel Molenaar (1963) Nederlands Grieks Kat en Vogels
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Pieter Becks - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Becks Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wim Motz - Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Krin Rinsema - De wandeling kopen? Bied vanaf 235!
Krin Rinsema (1947) Nederlands De wandeling
Techniek Ets
Afmetingen 95 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Raphael Hermans - Working Together (Symphony) - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Working Together (Symphony) - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Hans Vanhorck - Abstract-expressionistische zeefdruk – gesigneerd, genummerd kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Abstract-expressionistische zeefdruk – gesigneerd, genummerd
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Serge LASSUS - Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren kopen? Bied vanaf 80!
Serge LASSUS (1933) Frans Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ramon Dilley - Élégante à Deauville, LITHOGRAPHIE originale signée, 250ex kopen? Bied vanaf 60!
Ramon Dilley (1932) Spaans Elegant in Deauville, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 74 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Joyce Roybal - colourfull balloons kopen? Bied vanaf 60!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans colourfull balloons
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Zhuang Hong Yi - het monumentale werk kopen? Bied vanaf 80!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands het monumentale werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Corrie Leushuis - Hartenwens kopen? Bied vanaf 50!
Corrie Leushuis (1952) Nederlands Hartenwens
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Willem Brunet de Rochebrune - De geest uit de fles kopen? Bied vanaf 75!
Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) De geest uit de fles
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Allan Kaprow - Assemblage, Environments & Happenings kopen? Bied vanaf 225!
Allan Kaprow (1927-2006) Amerikaans Assemblage, Environments & Happenings
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 32 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan van Keulen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands zonder titel
Afmetingen 15.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Two officers on horses kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Two officers on horses
Afmetingen 43 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Soldiers battalion kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Soldiers battalion
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Basile De Loose - portret Dame kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret Dame
Afmetingen 122 x 105 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Basile De Loose - portret kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Frederik Hendrik Weissenbruch - Lithograaf, militaire scene. kopen? Bied vanaf 30!
Frederik Hendrik Weissenbruch (1828-1887) Nederlands Lithograaf, militaire scene.
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Co Westerik - Paar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Paar, zeefdruk
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Curiosa - Handgemaakte Kerstman Sculptuur Himalaya Zoutlamp kopen? Bied vanaf 65!
Curiosa Handgemaakte Kerstman Sculptuur Himalaya Zoutlamp
Techniek Steen
Afmetingen 30 x 4 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Direct kopen
Marinus Bies - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Marinus Bies (1894-1975) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hendrik de Laat - Ets boerderij kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Ets boerderij
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen