Volledig aanbod

Erik Oldenhof - ZT 947 kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands ZT 947
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Han Jansen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 300!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Arie Zuidersma - Olieverf zonder titel kopen? Bied vanaf 1100!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Olieverf zonder titel
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl op doek kopen? Bied vanaf 230!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 94 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen
Frans Clement - Stilleven met haantjes op een krant kopen? Bied vanaf 350!
Frans Clement (1941) Nederlands Stilleven met haantjes op een krant
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Pieter de Bodt - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 400!
Pieter de Bodt (1916-2013) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!
Naum Z. Repkine (1941) Oekraïens Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm.
Afmetingen 78.5 x 108.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Han Jansen - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 269!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands olieverf op doek
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 269
Direct kopen
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Klaus Vogelsang - Sitzender Akt im Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Klaus Vogelsang (1945) Duits Naakt zittend in de studio
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Isabella Ritschl - Ölgemälde 2006 - handsigniert (65 x 48 cm) kopen? Bied vanaf 230!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij 2006 - handgesigneerd (65 x 48 cm)
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Acryl
Afmetingen 222 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 230 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jan te Wierik - Ingelijste gouache - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 1199!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Ingelijste gouache - 1991(groot werk!)
Techniek Gouache
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Joost Verhagen - Ouddorp Beach Sky 2 kopen? Bied vanaf 400!
Joost Verhagen (1975) Nederlands Ouddorp Beach Sky 2
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jan Miechels - gesigneerde gouache kopen? Bied vanaf 100!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands gesigneerde gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Keizer - Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Peter Keizer (1961) Nederlands Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Eric Hirdes - ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!
Eric Hirdes (1956) Nederlands ingelijste gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Foussa Itaya - View of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Foussa Itaya (1919-1972) Frans Japans Uitzicht op Parijs
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Toyin Loye - Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek - kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Ton Pape - compositie in zwart grijs en geel kopen? Bied vanaf 55!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands compositie in zwart grijs en geel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Sylwester Drost - Asteroid vaas, goud kopen? Bied vanaf 850!
Jan Sylwester Drost (1934) Pools Asteroid vaas, goud
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 850
Direct kopen
Georges Cheber - Clown met vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Georges Cheber (1926) Frans Clown met vrouw
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Reinier Lucassen - INIET kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands INIET
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Henc van Maarseveen - 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190) kopen? Bied vanaf 32!
Henc van Maarseveen (1926-2012) Nederlands 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 32
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Direct kopen
Krin Rinsema - in afwachting kopen? Bied vanaf 195!
Krin Rinsema (1947) Nederlands in afwachting
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Eric Claus - De wachter kopen? Bied vanaf 400!
Eric Claus (1936) Nederlands De wachter
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 5 cm (h x b x d)
€ 400
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Piet Dieleman - Drieluik I + II + III kopen? Bied vanaf 175!
Piet Dieleman (1956) Nederlands Drieluik I + II + III
Afmetingen 93 x 189 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen