filters 1
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Chris van Otterloo - Zelhem, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Zelhem, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
herman de vries - Veritas Existentiale kopen? Bied vanaf 200!
herman de vries (1931) Nederlands Veritas Existentiale
Techniek Serie/Box
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Roger Raveel - Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 7 kopen? Bied vanaf 150!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 7
Techniek Glas
Afmetingen 51 x 50 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Franciscus Leonardus Corsius - Oud Hollands havengezicht. kopen? Bied vanaf 250!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Oud Hollands havengezicht.
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 30!
Opland (1928-2001) Nederlands politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.15 kopen? Bied vanaf 100!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.15
Techniek Glas
Afmetingen 31 x 40 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Mena Loopuyt - stal met handkar kopen? Bied vanaf 20!
Mena Loopuyt (1902-1991) Nederlands stal met handkar
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Laura Hoek - Bertha II kopen? Bied vanaf 65!
Laura Hoek (1963) Nederlands Bertha II
Afmetingen 51 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Harry van der Wee - Vulkanisch 1 en 2 kopen? Bied vanaf 400!
Harry van der Wee (1918) Nederlands Vulkanisch 1 en 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
IGI Stone report - Ovaal facet geslepen saffier tot. 1,17ct kopen? Bied vanaf 125!
IGI Stone report - Ovaal facet geslepen saffier tot. 1,17ct
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.79 x 0.6 cm (h x b)
Gewicht 0.5 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 125
Direct kopen
Bert Jonkers - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 275!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Landschap met wolken
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Gradus Verhaaf - Verhaaf 78 kopen? Bied vanaf 300!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands Verhaaf 78
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - De droom kopen? Bied vanaf 60!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands De droom
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1735 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ad Verstijnen - Hoela Hoep kopen? Bied vanaf 90!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Hoela Hoep
Afmetingen 88 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hans Paus - Tulpen (groot) kopen? Bied vanaf 55!
Hans Paus (1959) Nederlands Tulpen (groot)
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hen Euverman - Dordogne kopen? Bied vanaf 150!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Dordogne
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Metten Koornstra - Boom kopen? Bied vanaf 40!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Boom
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Zippora Sahanaja - Abstract Zippora meijer kopen? Bied vanaf 50!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Abstract Zippora meijer
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met haan. kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met haan.
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aart Prins - “Landschap achter glas” kopen? Bied vanaf 20!
Aart Prins (1955) Nederlands “Landschap achter glas”
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Eef de Weerd - Beauty Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Beauty Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - porseleinen sculptuur, 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands porseleinen sculptuur, 1979
Afmetingen 18.5 x 19 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Claudia Keller - Berglandschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Berglandschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Rupprecht Geiger - geen titel kopen? Bied vanaf 450!
Rupprecht Geiger (1908-2009) Duits geen titel
Afmetingen 102 x 89 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Claudia Keller - Turquoise landschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Turquoise landschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Giuseppe Santomaso - AUS " EPITAPH HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 100!
Giuseppe Santomaso (1907-1990) Italiaans UIT " GRAFSCHRIFT HARTMANN AMADEUS "
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Benjamin Freudenthal - Lancia D50 #26 - Alberto Ascari/Grace Kelly Monaco Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 69!
Benjamin Freudenthal Frans Lancia D50 #26 - Alberto Ascari/Grace Kelly Monaco Grand Prix 1955
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Benjamin Freudenthal - Ford GT40 #1 - Ken Miles/Denny Hulme - Le Mans 1966 kopen? Bied vanaf 59!
Benjamin Freudenthal Frans Ford GT40 #1 - Ken Miles/Denny Hulme - Le Mans 1966
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - japandi kopen? Bied vanaf 20!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands japandi
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
18k bicolor gouden ring bezet met single cut geslepen diamant tot. 0,14ct kopen? Bied vanaf 500!
18k bicolor gouden ring bezet met single cut geslepen diamant tot. 0,14ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.41 x 0.95 cm (h x b)
Gewicht 4.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 500
Direct kopen
Marcel Wanders - Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008) kopen? Bied vanaf 25!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008)
Afmetingen 11 x 16.4 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009) kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009)
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Sees Vlag - "Park" kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Park"
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Arno Arts - Bit by bit kopen? Bied vanaf 25!
Arno Arts (1947-2018) Nederlands Bit by bit
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Roland Massa - Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 33!
Roland Massa (1943) Belgisch Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Anne Feddema - Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014 kopen? Bied vanaf 45!
Anne Feddema (1961) Nederlands Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Kees van Dongen - 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990) kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot ) kopen? Bied vanaf 80!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot )
Afmetingen 92 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Georges Braque - Liberté, l'envol kopen? Bied vanaf 80!
Georges Braque (1882-1963) Frans Liberté, l'envol
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen