3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8047 kunstwerken aangeboden
Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!

Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2016
TechniekIJzer
Afmetingen33 cm x 26.5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 37.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Poeder - Bonte specht kopen? Bied vanaf 85!

Henk Poeder - Bonte specht

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hisako Viruly Abe - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Hisako Viruly Abe - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Infinity

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucy de Kruyf-Koops - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Lucy de Kruyf-Koops - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!

Leonor Fini - Fruits de la Passion

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekEts
Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Netty Dietvorst - Ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 30!

Netty Dietvorst - Ets kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Martens - Lente 1958 kopen? Bied vanaf 450!

Jan Martens - Lente 1958

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1958
TechniekAcryl
Afmetingen53 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Auke Anne Tadema - Krijttekening: zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Auke Anne Tadema - Krijttekening: zonder titel

Tekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - 'Tiel' kopen? Bied vanaf 50!

Hendrikus Roodenburg - 'Tiel'

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1934
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Ets "Magisch Vierkant" kopen? Bied vanaf 30!

Kees Okx - Ets "Magisch Vierkant"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 49.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Jayat - Fleur aux mots bruyants kopen? Bied vanaf 25!

Sandra Jayat - Fleur aux mots bruyants

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanneke Piederiet - Loodgravure kopen? Bied vanaf 25!

Hanneke Piederiet - Loodgravure

Geplaatst doorCello1

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 300!

Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen72 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Glaser - Vario-gravure Paardenserie 4 kopen? Bied vanaf 25!

Rene Glaser - Vario-gravure Paardenserie 4

Geplaatst doorCello1

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!

Anton Heyboer - 4 vrouwen .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!

Charles Van Gisbergen - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen96 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jean-Paul Cleren - Kleurenzeefdruk VISAGE IMAGINAIRE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!

Jean-Paul Cleren - Kleurenzeefdruk VISAGE IMAGINAIRE Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets: lossen van een schip kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets: lossen van een schip

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BEETHOVEN Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rainer Maria Küchenmeister - Litho IV uit map "Napoleon" kopen? Bied vanaf 40!

Rainer Maria Küchenmeister - Litho IV uit map "Napoleon"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!

Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jules Bekker - Ets "Funmakers" kopen? Bied vanaf 35!

Jules Bekker - Ets "Funmakers"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!

Tamaz Abashidze - Ets "LZ"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen11.3 cm x 7.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!

Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekBrons
Afmetingen18 cm x 5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Albert Grosfeld - Schilderij op papier "Overgebleven bunker resten" kopen? Bied vanaf 40!

Albert Grosfeld - Schilderij op papier "Overgebleven bunker resten"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
Afmetingen58 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willem Witsen - Ingelijste ets: Achterkant van een schuur in Brabant - 1892 kopen? Bied vanaf 150!

Willem Witsen - Ingelijste ets: Achterkant van een schuur in Brabant - 1892

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Stibbe - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!

Arthur Stibbe - Zeefdruk

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 kopen? Bied vanaf 275!

Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
Afmetingen28.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Chailloux - Grote ets kopen? Bied vanaf 40!

Roger Chailloux - Grote ets

Geplaatst doorCello1

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen57.4 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtdruk: liggende kan - 2014 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - grote houtdruk: liggende kan - 2014

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen36 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets Pitrot role de Gustave kopen? Bied vanaf 50!

Herman Berserik - Ets Pitrot role de Gustave

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 32.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende.... + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende.... + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!

Niels Hamel - Schilderij

Geplaatst doorCello1

Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nato Frascà - Stifttekening: Geometische voorstelling - 1972 kopen? Bied vanaf 295!

Nato Frascà - Stifttekening: Geometische voorstelling - 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekStift
Afmetingen52.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Korporaal - Drie etsen Satori Soractis

Geplaatst doorCello1

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen14.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cor Jong - Kubistisch beeld: Woman in Space kopen? Bied vanaf 799!

Cor Jong - Kubistisch beeld: Woman in Space

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 10 cm x 8.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Wim Motz - Litho

TechniekLitho
Afmetingen46.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 125!

Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!

Armando - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!

Toon van Driel - Pentekening: "Hullie"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen10 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen kopen? Bied vanaf 40!

Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1968
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard Flor - Zeefdruk: One Day kopen? Bied vanaf 49!

Eduard Flor - Zeefdruk: One Day

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Nicolaas Wijnberg - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Linford - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 275!

Victor Linford - Gemengde techniek - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - LOT van TWEE Zeefdrukken van ESPEN HAGEN kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - LOT van TWEE Zeefdrukken van ESPEN HAGEN

Geplaatst doorduif

Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Truijen - Ingelijste Inkttekening: bloemen voor.... - 1988 kopen? Bied vanaf 495!

Hans Truijen - Ingelijste Inkttekening: bloemen voor.... - 1988

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen76 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 40!

Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981

Jaartal1981
Afmetingen35 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst