1e keer aangeboden

Pomellato Victoria hanger 18k geelgouden extra grote jethanger kopen? Bied vanaf 1100!
Pomellato Victoria hanger 18k geelgouden extra grote jethanger
Techniek Goud
Afmetingen 4.3 x 2.9 cm (h x b)
Gewicht 14.04 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 1.100
Direct kopen
Adrie Martens - Blanc et petit nuage kopen? Bied vanaf 350!
Adrie Martens (1944) Nederlands Blanc et petit nuage
Techniek Acryl
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Wim Koreman - De Baadsters kopen? Bied vanaf 350!
Wim Koreman (1957) Nederlands De Baadsters
Techniek Acryl
Afmetingen 127 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorpsrand in blauwen kopen? Bied vanaf 175!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorpsrand in blauwen
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorp in landschap kopen? Bied vanaf 200!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorp in landschap
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Onbekend - Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 0.5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Paul Permeke - 2 monografieën (1972/1978) kopen? Bied vanaf 50!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels 2 monografieën (1972/1978)
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen