| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 15 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1770 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12.5 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2890 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 44 x 41 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7800 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 110 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2300 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2600 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 13 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1550 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 11 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1660 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 10 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 12 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1855 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 10 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1170 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10.5 x 8.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55 x 32 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8100 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 29 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 32 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 18 x 6 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 490 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 13 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 75 x 28 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 30 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4806 g |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 16.5 x 38 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 17400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 21 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 33 x 33 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 25 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 16 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 30 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5300 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55.5 x 15.5 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 33 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.8 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8.5 x 7 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 20 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 19 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32.5 x 26.5 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 16 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 8.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 58 x 28 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 9.5 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |