Han Schuil (1958)
3 catalogi: 2009/2011 & Biennale 1987
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 47.5 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Polaroid |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 74 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Marmer |
| Afmetingen | 28 x 50 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10 g |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 30 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 18 x 11.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 120 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 620 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Overig |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 91 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 58.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Afmetingen | 29 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66.5 x 85.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 125 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 122 x 80.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 29.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 27 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 0.55 cm (h x b) |
| Gewicht | 2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 5 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 197 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |