3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8076 kunstwerken aangeboden
Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen kopen? Bied vanaf 55!

Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100. kopen? Bied vanaf 150!

Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aat Veldhoen - Rotaprint - Netty Davegos met nonnekap, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen47 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976 kopen? Bied vanaf 25!

Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel kopen? Bied vanaf 150!

Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1934
Afmetingen46 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen15.6 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verwey - Foto van Nico Koster kopen? Bied vanaf 75!

Kees Verwey - Foto van Nico Koster

Fotografie

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen82 cm x 79 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 975!

Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arthur Bernard - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!

Arthur Bernard - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria de Vries - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!

Maria de Vries - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Schiller - Damesportret kopen? Bied vanaf 280!

Frits Schiller - Damesportret

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen81 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse" kopen? Bied vanaf 50!

Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Korthals - Venezia kopen? Bied vanaf 15!

Jan Korthals - Venezia

Geplaatst doorGuusFroberg

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen20.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem kopen? Bied vanaf 45!

Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1957
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lou Strik - Een man kopen? Bied vanaf 34!

Lou Strik - Een man

Geplaatst doorZeepaard

TechniekGravure
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - De vlucht. kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - De vlucht.

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen22 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Lester kopen? Bied vanaf 445!

Klaas Gubbels - Lester

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2019
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 1!

Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Prange - De Gier - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Ko Prange - De Gier - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983

Geplaatst doorAkke

Jaartal1983
TechniekComputerprint
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Piet Mulder - Bergdorp. 1981. kopen? Bied vanaf 1!

Piet Mulder - Bergdorp. 1981.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - 2-1 ketel kopen? Bied vanaf 345!

Klaas Gubbels - 2-1 ketel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2013
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon. kopen? Bied vanaf 1!

Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jet Naftaniel-Joels - Lot van 4 originele aquarellen en tekeningen uit kinderboeken | Uniek! kopen? Bied vanaf 60!

Jet Naftaniel-Joels - Lot van 4 originele aquarellen en tekeningen uit kinderboeken | Uniek!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ursula Neubauer - Schelp kopen? Bied vanaf 1!

Ursula Neubauer - Schelp

Geplaatst doorAkke

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Lauter - Gestreepte kater kopen? Bied vanaf 65!

Franz Lauter - Gestreepte kater

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei. kopen? Bied vanaf 3!

Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei.

Geplaatst doorAkke

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Janos Kass - Figuur in werkkamer. kopen? Bied vanaf 3!

Janos Kass - Figuur in werkkamer.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide". kopen? Bied vanaf 35!

Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide".

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Antoinette Gispen - Portret. kopen? Bied vanaf 1!

Antoinette Gispen - Portret.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Remy Cornelissen - ----- kopen? Bied vanaf 50!

Remy Cornelissen - -----

Geplaatst dooralainbertin

Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corrie Bos - Zandafgraving. kopen? Bied vanaf 1!

Corrie Bos - Zandafgraving.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Cees Landsaat - Kleurets en aquatint, "De Brug" . kopen? Bied vanaf 30!

Cees Landsaat - Kleurets en aquatint, "De Brug" .

Geplaatst doorduif

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!

Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1928
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Antoon Kruysen - De zigeuner kopen? Bied vanaf 800!

Antoon Kruysen - De zigeuner

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1955
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Italo Bolano - Expressionistisch havenzicht kopen? Bied vanaf 220!

Italo Bolano - Expressionistisch havenzicht

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen103 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erasmus van Dulmen Krumpelman - Stilleven met een witte en rode kool kopen? Bied vanaf 480!

Erasmus van Dulmen Krumpelman - Stilleven met een witte en rode kool

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen42 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan te Wierik - Litho, Moeder en Kind, druk gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Jan te Wierik - Litho, Moeder en Kind, druk gesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen42 cm x 34 cm (h x b)
Patty Harpenau - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 75!

Patty Harpenau - zonder titel (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
Afmetingen85 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst