| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Staal |
| Afmetingen | 4 x 3.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 42.7 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Staal |
| Afmetingen | 3.4 x 3.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 40.4 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 82 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 29.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.9 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77.5 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 16 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 55.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 97 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 22.5 x 22.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 92 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 54 x 63.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | C-Print |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 58 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 46 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.39 x 0.45 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.77 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.9 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.2 x 1.4 x 0.91 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 23 x 23.5 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8.2 x 8.2 x 1.3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.3 x 10.4 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 72 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 167 x 141 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 6.1 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |