Volledig aanbod

Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Joost Minnigh - Litho, titel, Villa Borghese kopen? Bied vanaf 40!
Joost Minnigh (1942-2011) Nederlands Litho, titel, Villa Borghese
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Sharon Amir - Please don't go kopen? Bied vanaf 25!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Please don't go
Afmetingen 28 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Kosta Boda - Glas Kerzenhalter Teelicht Farbe Blau Ice Age Kjell Engmann Kosta Boda kopen? Bied vanaf 90!
Kosta Boda (1742) Zweeds Glazen kandelaar voor theelichtje, blauw, Ice Age, Kjell Engmann, Kosta Boda
Afmetingen 20 x 12 cm (h x b)
Gewicht 1693 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 90
Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Met Man en Paard
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Yvonne Cup - Paardenhoofd kopen? Bied vanaf 50!
Yvonne Cup Nederlands Paardenhoofd
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Francis Vannerum - Zeefdruk, Abstracte, Fantasie voorsteling. kopen? Bied vanaf 80!
Francis Vannerum (1944) Belgisch Zeefdruk, Abstracte, Fantasie voorsteling.
Afmetingen 60.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jörg Remé - Litho - 1973 - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973 - hand gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Karl Wiedmann - Unica uberfang glas uitvoering Gralglas Durnau kopen? Bied vanaf 250!
Karl Wiedmann (1905-1992) Duits Unica uberfang glas uitvoering Gralglas Durnau
Afmetingen 9 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
A.K. Kaiser Porzellan - Porzellan Krug Echt Kobald mit Zinndeckel Jagdmotiv 70er Jahre kopen? Bied vanaf 40!
A.K. Kaiser Porzellan (1872-2001) Duits Porseleinen kan, echt kobalt, met tinnen deksel, jachtmotief, jaren 70
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
Gewicht 889 g
€ 40
Martin van Wordragen - De Familie kopen? Bied vanaf 175!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands De Familie
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Porzellanfabrik W. Goebel - Beeldje 123 Max und Moritz kopen? Bied vanaf 40!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Beeldje 123 Max und Moritz
Afmetingen 13 x 8 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 164 g
€ 40
Jelis van Dolderen - Habana Monte Cristo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Habana Monte Cristo, zeefdruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Wil Willemsen - Red Dress. kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Red Dress.
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Frits Pieters - Botter op IJsselmeer. kopen? Bied vanaf 125!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands Botter op IJsselmeer.
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Piet Bekaert - "Gentse Konstruktieve Kunst" kopen? Bied vanaf 300!
Piet Bekaert (1939-2000) Belgisch "Gentse Konstruktieve Kunst"
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Herman Gordijn - Zittend met afgewend hoofd kopen? Bied vanaf 80!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zittend met afgewend hoofd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Günter Georg Burr - Ölgemälde Landschaft Lavendelfeld 80er Jahre kopen? Bied vanaf 470!
Günter Georg Burr (1943) Duits Olieverfschilderij landschap lavendelveld jaren 80
Afmetingen 89 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 470
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Herman Brood - Hermannetje kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hermannetje
Afmetingen 85 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 90!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Willy Daro - Wandlampe Messing vergoldet Blumenform für Massive 1970er Jahre kopen? Bied vanaf 120!
Willy Daro (1918-1997) Belgisch Wandlamp, messing, verguld, bloemvorm, voor massief hout, jaren 70
Afmetingen 14 x 37 cm (h x b)
Gewicht 1300 g
€ 120
Jean Paul Vroom - Korenveld kopen? Bied vanaf 120!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Korenveld
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Eric Toebosch - Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE kopen? Bied vanaf 49!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Emile Cornelis - Gebogen Venus kopen? Bied vanaf 500!
Emile Cornelis (1946) Nederlands Gebogen Venus
Techniek Brons
Afmetingen 45 x 15 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Onbekend - Kamelen karavaan kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Kamelen karavaan
Techniek Gouache
Afmetingen 24 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!
Marian Plug (1937) Nederlands Fraaie boom in bijzonder landschap
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Herr Seele - 1 Offset Print - Zie je wel Henk, ... de fout zat in het moederbord? kopen? Bied vanaf 90!
Herr Seele (1959) Belgisch 1 Offset Print - Zie je wel Henk, ... de fout zat in het moederbord?
Techniek Offset
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 395!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Peter Klashorst - Zeefdruk, Yellow Princess - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Zeefdruk, Yellow Princess - hand gesigneerd
Afmetingen 90 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jan Strube - Wasdag in Thorn kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Wasdag in Thorn
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Elba Alvarez - Prachtig doek van Elba Alvarez kopen? Bied vanaf 100!
Elba Alvarez (1944-2005) Venezolaans Prachtig doek van Elba Alvarez
Afmetingen 94 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Maureen Bachaus - Tell Me Who I Am kopen? Bied vanaf 120!
Maureen Bachaus (1969) Nederlands Tell Me Who I Am
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Hannes Postma - "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - E.A. exemplaar "gekleed evenwicht" kopen? Bied vanaf 59!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - E.A. exemplaar "gekleed evenwicht"
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Dominic Rouse - 'Masai Cool' (1980) kopen? Bied vanaf 75!
Dominic Rouse (1959) Engels 'Masai Cool' (1980)
Techniek C-Print
Afmetingen 46 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!
Hilaire Bals (1940) Belgisch Winterlandschap met kippen
Afmetingen 28.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Pieter Dik - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 109 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Henri Victor Wolvens - les moines kopen? Bied vanaf 425!
Henri Victor Wolvens (1896-1977) Belgisch les moines
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Marlies Noordkamp-Drummen - "de dakdekker" kopen? Bied vanaf 25!
Marlies Noordkamp-Drummen (1946) Nederlands "de dakdekker"
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 6.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1219 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Ger Daniels - Granen kopen? Bied vanaf 300!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands Granen
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Wim Heinecke (1895-1978) Nederlands Oud Rotterdam
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ed Toorenburg - Kleurrijk abstract kopen? Bied vanaf 50!
Ed Toorenburg (1950) Nederlands Kleurrijk abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Piet Bokelaar - Strand kopen? Bied vanaf 175!
Piet Bokelaar (1919-1996) Nederlands Strand
Afmetingen 75 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Isa van der Zee - saxofoon kopen? Bied vanaf 155!
Isa van der Zee (1928) Nederlands saxofoon
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Nico van Rijn - zierikzee kopen? Bied vanaf 225!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands zierikzee
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Louis Chalon - Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Louis Chalon (1862-1915) Frans Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 24 x 18.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50