Populair

Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Ada Stel - Keramiek, Lola en dier kopen? Bied vanaf 120!
Ada Stel (1947) Nederlands Keramiek, Lola en dier
Techniek Keramiek
Afmetingen 55 x 26 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Herman Brood - Grote zeefdruk: Red Baron kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Red Baron
Afmetingen 66 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Hilde Overbergh - zonder titel kopen? Bied vanaf 3900!
Hilde Overbergh (1964) Belgisch zonder titel
Afmetingen 150 x 179 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.900
Direct kopen
Jasper Banen - Koppig kopen? Bied vanaf 345!
Jasper Banen (1962) Nederlands Koppig
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Onbekend - Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Selwyn Senatori - Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002 kopen? Bied vanaf 395!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Rie Cramer - Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965 kopen? Bied vanaf 299!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Luc Tuymans - APPLE kopen? Bied vanaf 450!
Luc Tuymans (1958) Belgisch APPLE
Afmetingen 25 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Horst Antes - Männliche Figur mit Maßstab, litho kopen? Bied vanaf 350!
Horst Antes (1936) Duits Männliche Figur mit Maßstab, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Jonneke Kodde - Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!
Jonneke Kodde (1958) Nederlands Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!)
Techniek Brons
Afmetingen 160 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 45100 g
€ 2.995
Direct kopen
Jan Verheyen - herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij! kopen? Bied vanaf 525!
Jan Verheyen (1910) Nederlands herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij!
Afmetingen 64 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Yves Velter - Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 1999!
Yves Velter (1967) Belgisch Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!)
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.999
Direct kopen
Marianne Houtkamp - Moeder met baby. Met aankoopnota van € 3.500,-! kopen? Bied vanaf 1275!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands Moeder met baby. Met aankoopnota van € 3.500,-!
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 16 x 16 cm (h x b x d)
€ 1.275
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!
Vladimir Suchanek (1933-2021) Tsjechisch lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Willem Westbroek - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 62.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Ru Vunderink - De Provence kopen? Bied vanaf 259!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands De Provence
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 95!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst.
Techniek Acryl
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Kees Kooy - Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Kooy (1935) Nederlands Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lucebert - Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel kopen? Bied vanaf 1095!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.095
Direct kopen
Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Stier - tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 21 x 34 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan van Lokhorst - Toutes les Femmes kopen? Bied vanaf 2500!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands Toutes les Femmes
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 220 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 2.500
Direct kopen
Maria Caullet-Nantard - art deco Maria met kind keramiek kopen? Bied vanaf 75!
Maria Caullet-Nantard (1876) Frans art deco Maria met kind keramiek
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ans Markus - Twee vrouwen in galerij kopen? Bied vanaf 2800!
Ans Markus (1947) Nederlands Twee vrouwen in galerij
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Ans Markus - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 2800!
Ans Markus (1947) Nederlands Zittende vrouw
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Liesbeth Rahder - Flowers kopen? Bied vanaf 50!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Flowers
Afmetingen 67 x 129 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Flight of the Bumblebee kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Flight of the Bumblebee
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel kopen? Bied vanaf 535!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 36.7 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1672 g
€ 535
Direct kopen
Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917) Nederlands onbekend
Afmetingen 42 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Cobbaert - Cobra achtige kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Cobra achtige
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Joop Kropff - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 350!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Vrouwelijk naakt
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Dick Cassee - Metaaldruk op papier "EGARA" Prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Metaaldruk op papier "EGARA" Prent 190
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Hoogsteyns - Potret meisje 1968 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Hoogsteyns (1935) Belgisch Potret meisje 1968
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Gele (BWG) ring met cameo - 3.0 gram - ringmaat 17 (53) kopen? Bied vanaf 155!
Gele (BWG) ring met cameo - 3.0 gram - ringmaat 17 (53)
Techniek Goud
Afmetingen 0.3 x 1.6 cm (h x b)
Gewicht 3 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 155
Direct kopen
18k geel gouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0.08ct kopen? Bied vanaf 410!
18k geel gouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0.08ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.36 x 0.75 cm (h x b)
Gewicht 4.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 410
Direct kopen
Roï elmaliah - Burned red kopen? Bied vanaf 300!
Roï elmaliah (1989) Nederlands Burned red
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - 1913 - Interieur van een schuur kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands 1913 - Interieur van een schuur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 90
Direct kopen
Cornelis Kloos - Laren - "De Wereld" kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Kloos (1895-1976) Nederlands Laren - "De Wereld"
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Arty Grimm - niet getiteld kopen? Bied vanaf 40!
Arty Grimm (1950) Nederlands niet getiteld
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Ewoud de Kat - Boot op Strand kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Boot op Strand
Techniek Gouache
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Ewoud de Kat - Havengezicht kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Havengezicht
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen