filters 1
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 63.5 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Mohammed Quraish - Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst
Afmetingen 58 x 148 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 20!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 116 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jochem de Graaf - Tweeluik Klaprozen kopen? Bied vanaf 155!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Tweeluik Klaprozen
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Piet van Riel - Tweeluik 'Kleurlandschap' kopen? Bied vanaf 295!
Piet van Riel (1951-2017) Nederlands Tweeluik 'Kleurlandschap'
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Gloria Petyarre - Mountain Devil Lizard kopen? Bied vanaf 995!
Gloria Petyarre (1942-2021) Australisch Mountain Devil Lizard
Afmetingen 56 x 102 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Eric Toebosch - Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign. kopen? Bied vanaf 69!
Franz Basdera (1948) Oostenrijks Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign.
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Olivier Lamboray - The Kiss kopen? Bied vanaf 2500!
Olivier Lamboray (1968) Belgisch The Kiss
Techniek Acryl
Afmetingen 111 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Gerhard Richter - Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982) kopen? Bied vanaf 250!
Gerhard Richter (1932) Duits Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982)
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marcel Mouly - Original-Lithografie mit Hafen kopen? Bied vanaf 90!
Marcel Mouly (1918-2008) Frans Originele lithografie met haven
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 90
Direct kopen
Tatsuo Miyajima - "Fotografie 5" aus: Counter Skin in Recklinghausen kopen? Bied vanaf 170!
Tatsuo Miyajima (1957) Japans "Foto 5" uit: Counter Skin in Recklinghausen
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Tatsuo Miyajima - "Fotografie 4" aus: Counter Skin in Recklinghausen kopen? Bied vanaf 170!
Tatsuo Miyajima (1957) Japans "Foto 4" uit: Counter Skin in Recklinghausen
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Martijn Herve - Reflectie kopen? Bied vanaf 1750!
Martijn Herve (1961) Belgisch Reflectie
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Anneke van Brussel - 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra kopen? Bied vanaf 50!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Roger Raveel - Het niets, het licht en de dingen. kopen? Bied vanaf 375!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het niets, het licht en de dingen.
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Marie-Jeanne Bouduin - Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour) kopen? Bied vanaf 199!
Marie-Jeanne Bouduin (1940-2013) Belgisch Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Hugo Puttaert - Visies van een stad kopen? Bied vanaf 30!
Hugo Puttaert (1960) Belgisch Visies van een stad
Techniek Monotype
Afmetingen 71 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Rob Vermeer - Aardverschuiving kopen? Bied vanaf 30!
Rob Vermeer (1937) Nederlands Aardverschuiving
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Douglas Ross - 'Keerpunt' (2019) kopen? Bied vanaf 110!
Douglas Ross (1954) Amerikaans 'Keerpunt' (2019)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Direct kopen
18k gouden collier en hanger met saffier en briljant geslepen diamant tot.0,24ct kopen? Bied vanaf 650!
18k gouden collier en hanger met saffier en briljant geslepen diamant tot.0,24ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.9 x 1.1 cm (h x b)
Gewicht 4.3 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 650
Direct kopen
Hilde Van den Heuvel - Gesigneerde grafiek kopen? Bied vanaf 30!
Hilde Van den Heuvel (1961) Belgisch Gesigneerde grafiek
Techniek Monotype
Afmetingen 51 x 499 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 30
Direct kopen
Dariusz Klimczak - 'Hippodance' (2012) kopen? Bied vanaf 85!
Dariusz Klimczak (1967-2023) Pools 'Hippodance' (2012)
Techniek C-Print
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Jan Schaeffer - Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 85!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Rotterdamse haven
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
18k gouden ring met topaas, maansteen en briljant geslepen diamant tot. 0.20ct kopen? Bied vanaf 760!
18k gouden ring met topaas, maansteen en briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.87 x 1.7 cm (h x b)
Gewicht 7 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 760
Direct kopen
18k goud zwart gerodineerd collier en hanger met bergkristal en diamant kopen? Bied vanaf 710!
18k goud zwart gerodineerd collier en hanger met bergkristal en diamant
Techniek Goud
Afmetingen 2.9 x 1.1 cm (h x b)
Gewicht 6.7 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 710
Direct kopen
Marten Randa - 3 people in green kopen? Bied vanaf 500!
Marten Randa (1942) Nederlands 3 people in green
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
14k geelgouden hanger met kolossale rookkwarts kopen? Bied vanaf 480!
14k geelgouden hanger met kolossale rookkwarts
Techniek Goud
Afmetingen 4 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht 9.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 480
Direct kopen
14k goud en zilver ring bezet met roos geslepen diamant tot. 0.20ct kopen? Bied vanaf 450!
14k goud en zilver ring bezet met roos geslepen diamant tot. 0.20ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.7 x 1.4 cm (h x b)
Gewicht 4.5 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 450
Direct kopen
Ehlen Johansson - 10 MODULAIRE KERAMISCHE WAXINELICHTHOUDERS kopen? Bied vanaf 24!
Ehlen Johansson Zweeds 10 MODULAIRE KERAMISCHE WAXINELICHTHOUDERS
Afmetingen 4.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1260 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 24
Direct kopen
14k gouden slot met granaat aan een twee rijen granaten armband - 44.4 gr kopen? Bied vanaf 450!
14k gouden slot met granaat aan een twee rijen granaten armband - 44.4 gr
Techniek Goud
Afmetingen 1.2 x 2.8 cm (h x b)
Gewicht 44.4 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 450
Direct kopen
Cornelis Kloos - Laren - "De Wereld" kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Kloos (1895-1976) Nederlands Laren - "De Wereld"
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Rosenthal - Zeldzame porseleinen vaas/object van Victor Vasarely Das Feld kopen? Bied vanaf 275!
Rosenthal (1879-2009) Duits Zeldzame porseleinen vaas/object van Victor Vasarely Das Feld
Afmetingen 20 x 19 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 954 g
€ 275
Direct kopen
Rob Lodder - niet getiteld kopen? Bied vanaf 40!
Rob Lodder (1946) Nederlands niet getiteld
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Paul Smulders - Ruimtelijke ordening 2022 kopen? Bied vanaf 35!
Paul Smulders (1962) Nederlands Ruimtelijke ordening 2022
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Arty Grimm - niet getiteld kopen? Bied vanaf 45!
Arty Grimm (1950) Nederlands niet getiteld
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Hans van Draanen - ets, niet getiteld kopen? Bied vanaf 29!
Hans van Draanen (1931-1987) Nederlands ets, niet getiteld
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 29
Direct kopen
Ans Wortel - met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil.. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil..
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Herman Brood - Pink Indian kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pink Indian
Afmetingen 73 x 85.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Co van Assema - olieverf - Abstract - ingelijst - 25809 kopen? Bied vanaf 65!
Co van Assema (1955) Nederlands olieverf - Abstract - ingelijst - 25809
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Gena - Wonder World kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Wonder World
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Wim van der Meij - Vierhouten, Paasheuvel kopen? Bied vanaf 33!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Vierhouten, Paasheuvel
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Direct kopen