| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.3 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 123.5 x 123.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 89 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Afmetingen | 21 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 66 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 107 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.47 x 1.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 18 x 14 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62.5 x 82.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Collage |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 86 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 49.5 x 64.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 69.8 x 49.9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 47 x 62.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 16.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 18 x 22 x 12.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 97 x 126 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 29 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 86 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Glas |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 16 x 19 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 375 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 28 x 28 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 97 x 125.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 47 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 58 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 15 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 6 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |