| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 141 x 87.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 157 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24.5 x 30.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80.5 x 60.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Collage |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 93 x 123 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 15 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Carborundum |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 120 x 48.5 x 34.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 49 x 30 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 3 x 29 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 18 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 16 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 54 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 54.5 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 215 x 200 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 41 x 40 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15100 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 7 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1034 g |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 8 x 12 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1271 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3681 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 43 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 140 x 113 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 39 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1662 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1086 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1510 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 40 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2870 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 87 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 38 x 25 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 19 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 104 x 49 x 40 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 36.5 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 28 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Afmetingen | 21 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11 x 10 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1550 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 465 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |