Jose Fernanda (1950)
Aanzoek
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85.5 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |