Volledig aanbod

Peter Donkersloot - Struisvogel kopen? Bied vanaf 110!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Struisvogel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Tomoe Yokoi - Stilleven met glas, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 150!
Tomoe Yokoi (1943) Japans Stilleven met glas, mezzotint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Herman Schlooz - Zeefdruk, In my back yard I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Herman Schlooz (1954) Zeefdruk, In my back yard I - Ingelijst
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Ontbijt voor een muze, litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Ontbijt voor een muze, litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hajime Sorayama - Poupée en latex kopen? Bied vanaf 7000!
Hajime Sorayama (1947) Japans Latex Doll
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Tirant sur le violet, litho kopen? Bied vanaf 80!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tirant sur le violet, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Dirk Kubbe - Garnalenvisser kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Kubbe (1872-1952) Nederlands Garnalenvisser
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Heronymus Bosch, ets kopen? Bied vanaf 125!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Heronymus Bosch, ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marc Chagall - "Les Lilas" & "Création" kopen? Bied vanaf 45!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans "Les Lilas" & "Création"
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Marc Chagall - Pace / Colombus kopen? Bied vanaf 70!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Pace / Colombus
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 85 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Chi Man Lai - “Landschap in Breda” kopen? Bied vanaf 60!
Chi Man Lai (1946) Nederlands Chinees “Landschap in Breda”
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 89 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Douwe Jan van der Zweep - potlood tekening - vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands potlood tekening - vissersboten
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hatta Gollwitzer - Taormina, Farbradierung kopen? Bied vanaf 90!
Hatta Gollwitzer (1943) Duits Taormina, kleurenets,
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Marinel Vieleers - Loslaten kopen? Bied vanaf 450!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Loslaten
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - Zicht op stad Zwolle kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Zicht op stad Zwolle
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gena - Crazy Dreams kopen? Bied vanaf 125!
Gena (1982) Nederlands Crazy Dreams
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Emile Louis Picault - Le Devoir kopen? Bied vanaf 1000!
Emile Louis Picault (1833-1915) Frans Le Devoir
Techniek Brons
Afmetingen 60 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Kitty Mulder - Mevrouw kopen? Bied vanaf 75!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Mevrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 86 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrik Nijs - Kleurrijke koe kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Kleurrijke koe
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Eef de Weerd - Elegant Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Elegant Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wil van Leeuwen - De Lente kopen? Bied vanaf 40!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands De Lente
Afmetingen 81 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Roger Raveel - Voetbalveld kopen? Bied vanaf 1245!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Voetbalveld
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.245
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Patrick Conrad - No title kopen? Bied vanaf 200!
Patrick Conrad (1945) Belgisch No title
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Kamagurka - 'Is daar iemand?' kopen? Bied vanaf 300!
Kamagurka (1956) Belgisch 'Is daar iemand?'
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Guy Vandenbranden - lettre de cachet kopen? Bied vanaf 575!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch lettre de cachet
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Ger Boosten - en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings kopen? Bied vanaf 50!
Ger Boosten (1947) Nederlands en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Willem Witsen - Schip in Oude Waal bij Montelbaanstoren, ets (1e staat) kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Schip in Oude Waal bij Montelbaanstoren, ets (1e staat)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Martineau - Anton Martineau kopen? Bied vanaf 1100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Anton Martineau
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Willem van Hest - Kleur kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Hest (1953) Nederlands Kleur
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 75
Direct kopen
Roger Raveel - Een drang naar volmaaktheid kopen? Bied vanaf 1250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een drang naar volmaaktheid
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Vera de Haas - Haasje over kopen? Bied vanaf 45!
Vera de Haas (1954) Nederlands Haasje over
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 7 x 4 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 59!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Wind in de zeilen
Techniek Verbronsd
Afmetingen 22 x 17 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jan A. Wieringa - Zakkendragershuis - Schiedam kopen? Bied vanaf 40!
Jan A. Wieringa (1919-1994) Nederlands Zakkendragershuis - Schiedam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Bernd Rosenheim - "Stehende" Bronze 70 Jahre unsigniert Unikat kopen? Bied vanaf 320!
Bernd Rosenheim (1931) Duits "Staande" bronzen 70 jaar ongesigneerd uniek
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1912 g
€ 320
Direct kopen
Justus Dick Bakhuizen van den Brink - Kleurrijk, abstract werk kopen? Bied vanaf 200!
Justus Dick Bakhuizen van den Brink (1950) Nederlands Kleurrijk, abstract werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Bert Vredegoor - Gods geluk kopen? Bied vanaf 300!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands Gods geluk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Leendert van der Vlist - Leidse school ETS omstreeks 1920 "landarbeider" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Leendert van der Vlist (1894-1962) Nederlands Leidse school ETS omstreeks 1920 "landarbeider" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Jongen met speelgoed autootje kopen? Bied vanaf 30!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Jongen met speelgoed autootje
Techniek Verbronsd
Afmetingen 13.5 x 11 x 5.3 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Pie Wilhelmus - Boschstraat Minckelers sphinx sint matthiaskerk Maatricht kopen? Bied vanaf 200!
Pie Wilhelmus (1926-2003) Nederlands Boschstraat Minckelers sphinx sint matthiaskerk Maatricht
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Emiel Lammers - Begijnhof Lier kopen? Bied vanaf 120!
Emiel Lammers (1914-1990) Belgisch Begijnhof Lier
Afmetingen 95 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - 3 catalogi, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands 3 catalogi, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Philip Akkerman - 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992. kopen? Bied vanaf 65!
Philip Akkerman (1957) Nederlands 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992.
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Marinus Fuit - monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Marinus Fuit (1934) Nederlands monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen