Volledig aanbod

filters 1
Martin Ware - Grote magisch realisme Ets/Aquatint "sails 6" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Martin Ware (1946) Engels Grote magisch realisme Ets/Aquatint "sails 6" - oplage 100 ex - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Frans Erkelens - Balinese danseres kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Balinese danseres
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg kopen? Bied vanaf 369!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 6800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 369
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Studie met hoed' kopen? Bied vanaf 149!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Studie met hoed'
Techniek C-Print
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Law and order', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Law and order', litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Don Satijn - Colourfields kopen? Bied vanaf 55!
Don Satijn (1953) Nederlands Colourfields
Techniek Computerprint
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Danielle Lemaire - Homeland III kopen? Bied vanaf 100!
Danielle Lemaire (1967) Nederlands Homeland III
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Bastiaanssen - Wanneer mag ik op de stoel? kopen? Bied vanaf 90!
Peter Bastiaanssen (1957) Nederlands Wanneer mag ik op de stoel?
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Emilio Kruithof - Ophelia kopen? Bied vanaf 250!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Ophelia
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Emilio Kruithof - End of Innocence kopen? Bied vanaf 2000!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands End of Innocence
Afmetingen 82 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Emilio Kruithof - Little Miss Strange kopen? Bied vanaf 300!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Little Miss Strange
Afmetingen 48 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Dic Zandbergen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Dic Zandbergen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Cees Bijman - schelpenvisser kopen? Bied vanaf 20!
Cees Bijman (1925-1987) Nederlands schelpenvisser
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Staats Kiewiet - Oude Rijn kopen? Bied vanaf 25!
Jan Staats Kiewiet (1899-1977) Nederlands Oude Rijn
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Paul de Vries - Shaakspel 2 luik kopen? Bied vanaf 100!
Paul de Vries (1958) Nederlands Shaakspel 2 luik
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Innerer Monolog', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Innerer Monolog', litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Robert Detheux - Die Frau mit dem Regenschirm - 1963 - gerahmt kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch De vrouw met de paraplu - 1963 - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1995-I a kopen? Bied vanaf 75!
Jürgen Bordanowicz (1944-2023) Pools Zonder titel, 1992-VI
Techniek Gouache
Afmetingen 11 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Robert Detheux - Schöner weiblicher Akt - 1951 kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Murk van Stralen - De toekomst? kopen? Bied vanaf 80!
Murk van Stralen (1935-2013) Nederlands De toekomst?
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jan van der Star - Witte rozen kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Star (1918-1993) Nederlands Witte rozen
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Reiner Schwarz - Zelfportret, lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret, lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Nico Onkenhout - De Roep kopen? Bied vanaf 1900!
Nico Onkenhout (1918-1989) Nederlands De Roep
Techniek Brons
Afmetingen 52 x 19 x 15 cm (h x b x d)
€ 1.900
Direct kopen
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Coumans (1945) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees de Waal - Reiger kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Reiger
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Kees de Waal - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Vanriet - En de broden kopen? Bied vanaf 120!
Jan Vanriet (1948) Belgisch En de broden
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Peter Louman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Cornelis Groeneveld - Landschap kopen? Bied vanaf 449!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Landschap
Afmetingen 110 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 449
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Johan Tahon - Mohawk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Tahon (1965) Belgisch Mohawk
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joop van Egmond - Driehuizen, De Beemster kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Driehuizen, De Beemster
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Caja Wong Chung - 2 Vogels geel kopen? Bied vanaf 100!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands 2 Vogels geel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Willem Frederik Noordijk ets kopen? Bied vanaf 30!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Willem Frederik Noordijk ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Otto Bachmann - Galante Szene , handsigniert, mit Widmung kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Gallant tafereel, handgesigneerd, met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Patrick Van Caekenbergh - Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994 kopen? Bied vanaf 2000!
Patrick Van Caekenbergh (1960) Belgisch Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
France Hilon - 'Sérénité' kopen? Bied vanaf 25!
France Hilon (1942) Frans 'Sérénité'
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Günther Brockhoff - Mann und Frau, Paar, 2 Akte kopen? Bied vanaf 75!
Günther Brockhoff (1925-1996) Duits Man en vrouw naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Richard Orlinski - PAC Men kopen? Bied vanaf 200!
Richard Orlinski (1966) Frans PAC Men
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 200
Direct kopen