Maarten Langbroek (1918-1985)
Kluut - fraai ingelijste ets
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 21 x 23.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |