1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Kluut - fraai ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corry Ammerlaan - Bedankt kopen? Bied vanaf 80!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bedankt
Techniek Verbronsd
Afmetingen 28 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 650 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Loes de Haan - Grensloos kopen? Bied vanaf 30!
Loes de Haan (1941) Nederlands Grensloos
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Christo - Over the River kopen? Bied vanaf 1250!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Over the River
Techniek Litho
Afmetingen 107 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Jan Willem Versteeg - Bord de l’eau kopen? Bied vanaf 190!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Bord de l’eau
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Eric van Solm - 'Matter of time' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Matter of time'
Techniek Hout
Afmetingen 31 x 53 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Eric van Solm - 'Community' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Community'
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 75 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Ronald Chapeau - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 1425!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Amy Winehouse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.425
Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!
Tilly Moes (1899-1979) Nederlands Bloemen in vaas (in nieuwe lijst)
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Onbekend - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Onbekend zonder titel
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 125
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Theo Koster - India II kopen? Bied vanaf 150!
Theo Koster (1952) Nederlands India II
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!
Albert Torie (1896-1969) Nederlands Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij
Afmetingen 60 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jordi Gomez - The last Supper kopen? Bied vanaf 1700!
Jordi Gomez (1978) Spaans The last Supper
Techniek Digitale Print
Afmetingen 120 x 200 cm (h x b)
€ 1.700
René Daniëls - Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) - Reykjavik-Amsterdam kopen? Bied vanaf 325!
René Daniëls (1950) Nederlands Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) - Reykjavik-Amsterdam
Techniek Serie/Box
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
€ 325
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Joan Miro - Terres De Grand Feu kopen? Bied vanaf 350!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Terres De Grand Feu
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Georges Braque - Oeuvre Graphique kopen? Bied vanaf 650!
Georges Braque (1882-1963) Frans Oeuvre Graphique
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Pablo Picasso - Suite de 180 dessins kopen? Bied vanaf 1250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Suite de 180 dessins
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen kopen? Bied vanaf 250!
Marcus van Soest (1965) Nederlands Meisje met rubberen armen
Techniek Acryl
Afmetingen 57 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Waterpartij met eenden
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 50
Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong (1950) Nederlands Onbekend
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Georges Lemmen - Georges Limmen, 1865 - 1916 kopen? Bied vanaf 45!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Georges Limmen, 1865 - 1916
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 45
Jan Strube - "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland" kopen? Bied vanaf 75!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland"
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corry Ammerlaan - LOOK FOR THE SUN-THE SUN SHINES kopen? Bied vanaf 100!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands LOOK FOR THE SUN-THE SUN SHINES
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!
Pieter Becks Nederlands ich liebe mich
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 82
Etienne Le Compte - Buien in April kopen? Bied vanaf 110!
Etienne Le Compte (1931-2010) Belgisch Buien in April
Afmetingen 66 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Etienne Le Compte - Bloesem & Jong Gras kopen? Bied vanaf 125!
Etienne Le Compte (1931-2010) Belgisch Bloesem & Jong Gras
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ger van Tankeren - Verbondenheid door de jaren heen. kopen? Bied vanaf 30!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Verbondenheid door de jaren heen.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 15.5 x 8 x 4 cm (h x b x d)
€ 30
Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!
Marcus van Soest (1965) Nederlands Figuren en Piano
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!
Justus Donker (1966) Nederlands "redemtion" en hope
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!
Afmetingen 89 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard Cathelin (1919) Frans Abstract olieverf schilderij
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
James Rizzi - Park Pond kopen? Bied vanaf 75!
James Rizzi (1950-2011) Amerikaans Parkvijver
Techniek Offset
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
€ 75
Arno Arts - zonder titel kopen? Bied vanaf 31!
Arno Arts (1947-2018) Nederlands zonder titel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Peter Heij - Face 25 kopen? Bied vanaf 65!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 25
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!
George Degenhart (1936) Nederlands Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967
Afmetingen 132 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Hollie Witteveen - 3 kippen en 1 haan kopen? Bied vanaf 500!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands 3 kippen en 1 haan
Techniek Ets
Afmetingen 84 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Anton Heyboer - Vrouw liggend kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrouw liggend
Techniek Aquarel
Afmetingen 85 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!
Felicien Rops (1833-1898) Belgisch Le Bonheur dans le crime
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 26
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!
Felicien Rops (1833-1898) Belgisch Theatre '
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 26
Anton Henning - Antonym kopen? Bied vanaf 60!
Anton Henning (1964) Duits Antonym
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 29.5 cm (h x b)
€ 60