Volledig aanbod

A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 800!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Jörg Immendorff - Das ist mein Stein kopen? Bied vanaf 500!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Dit is mijn steen
Techniek Offset
Afmetingen 74 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 49!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Potterij Zaalberg - Zaalberg vaas kopen? Bied vanaf 60!
Potterij Zaalberg (1936) Nederlands Zaalberg vaas
Afmetingen 31 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Joop te Riele - Arnhems meisje kopen? Bied vanaf 79!
Joop te Riele (1939) Nederlands Arnhems meisje
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 620 g
€ 79
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Direct kopen
Birgit Krabiell - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem de Bont - Aarde kopen? Bied vanaf 35!
Willem de Bont (1953) Nederlands Aarde
Techniek Ets
Afmetingen 82 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Peter Langenberg - Uit de tweede hand kopen? Bied vanaf 25!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Uit de tweede hand
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Joop van Egmond - Elsgeesterpolder, Rijnsburg kopen? Bied vanaf 100!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Elsgeesterpolder, Rijnsburg
Techniek Acryl
Afmetingen 22 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 100
Direct kopen
Jan Stroosma - Kleurets Jan Stroosma kopen? Bied vanaf 30!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Kleurets Jan Stroosma
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bert Jonkers - Mandala’s kopen? Bied vanaf 300!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Mandala’s
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jos Mous - impressie van de bedrijvigheid in de haven van Antwerpen in blauw kopen? Bied vanaf 90!
Jos Mous (1896-1968) Belgisch impressie van de bedrijvigheid in de haven van Antwerpen in blauw
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Keimpe Kootstra - Gesprek van de Dag. kopen? Bied vanaf 40!
Keimpe Kootstra (1948) Nederlands Gesprek van de Dag.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ted Felen - Israël kopen? Bied vanaf 200!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Israël
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Milena Tlusta - Stilleven 3 tulpjes, Stilleven tafeltjes, Stilleven tulp op tafel kopen? Bied vanaf 450!
Milena Tlusta (1945) Nederlands Stilleven 3 tulpjes, Stilleven tafeltjes, Stilleven tulp op tafel
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Lucie Nijland - Trompetter kopen? Bied vanaf 415!
Lucie Nijland (1944) Nederlands Trompetter
Techniek Brons
Afmetingen 17.8 x 8 x 6 cm (h x b x d)
€ 415
Direct kopen
Peter Klashorst - expressionistische karikatuur van Peter Klashorst kopen? Bied vanaf 75!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands expressionistische karikatuur van Peter Klashorst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Manfred Nipp - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Manfred Nipp (1951-2016) Duits zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Leopold Muller - Bosgezicht in de lente in een pointillistische techniek kopen? Bied vanaf 35!
Leopold Muller (1879-1961) Belgisch Bosgezicht in de lente in een pointillistische techniek
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Willem Zwart - Woonboot kopen? Bied vanaf 50!
Willem Zwart (1867-1957) Nederlands Woonboot
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Paysage nocturne kopen? Bied vanaf 825!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Paysage nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Peer Veneman - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peer Veneman (1952) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek Digitale Print
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Abstract
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerrit N. Woudt - Hexworty bridge Dartmoor kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Hexworty bridge Dartmoor
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Erica Sijnja - Pentekening huis kopen? Bied vanaf 20!
Erica Sijnja (1946) Nederlands Pentekening huis
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Terraco, voorheen St. Joris - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 40!
Terraco, voorheen St. Joris (1937-2010) Nederlands Madonna met kind
Afmetingen 30 x 10 x 7 cm (h x b x d)
€ 40
Direct kopen
Hendrik Spilman - Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort kopen? Bied vanaf 250!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´93. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '93.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Wifredo Lam - Derrière Le Miroir n°52 kopen? Bied vanaf 60!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Derrière Le Miroir n°52
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!)
Afmetingen 200 x 185 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Direct kopen
Alfons De Clercq - En campine (mois de Mars). Environs de Moll. kopen? Bied vanaf 80!
Alfons De Clercq (1868-1945) Belgisch En campine (mois de Mars). Environs de Moll.
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´94. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '94 rechtsonder, recto.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jochen G. Schimmelpenning - Vandaag kopen? Bied vanaf 29!
Jochen G. Schimmelpenning (1948) Duits Vandaag
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Simone Theelen - Neushoorn kopen? Bied vanaf 150!
Simone Theelen (1963) Nederlands Neushoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 115.5 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Koen Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Koen Ebeling Koning (1968) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 100!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Ballonnen
Afmetingen 69 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Gerard Koek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Koek (1954) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 97 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Geerdink - Zwanen kopen? Bied vanaf 100!
Herman Geerdink (1951-2005) Nederlands Zwanen
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Fritz Pitz - Personen kopen? Bied vanaf 90!
Fritz Pitz (1923-2006) Duits Personen
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Jan J. van der Stap - Oostpoort delft kopen? Bied vanaf 95!
Jan J. van der Stap (1874-1940) Nederlands Oostpoort delft
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Hannes Kuiper - gesigneerd met een tekening- schaars boek kopen? Bied vanaf 65!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands gesigneerd met een tekening- schaars boek
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Jef Codron - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Jef Codron (1882-1942) Belgisch onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Walter Neuhof - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen 69 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Freddy Flores Knistoff - 2018-1 kopen? Bied vanaf 80!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens 2018-1
Techniek Acryl
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen