Heinen Delfts Blauw (1975)
dekselvaas/gemberpot 't Hooge Huys 1966
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 20 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31.5 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 28 x 9.5 x 10 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 10 x 13.3 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 430 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hout |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 114 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 65 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 114 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 114 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 20 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 21 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 15 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 35 x 32 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 68.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 22 x 18.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34.5 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 121 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 27 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 23.5 x 19 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 45 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32.5 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 1.5 x 23 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 290 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 33 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 17 x 9.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 114 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 26 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 7 x 39 x 39 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |