Volledig aanbod

Martin Engelman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan van Tongeren - Molen te Ede kopen? Bied vanaf 3400!
Jan van Tongeren (1897-1991) Nederlands Molen te Ede
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.400
Direct kopen
Diederik Van Apple - Street Panda gold – Guns Up! kopen? Bied vanaf 350!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Street Panda gold – Guns Up!
Techniek Overig
Afmetingen 29 x 25 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Paulus van Liender - Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Paulus van Liender (1731-1797) Nederlands Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Radersma - Gouache (1988) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gouache (1988) - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 148 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Vrouwe Fortuna kopen? Bied vanaf 99!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Vrouwe Fortuna
Techniek Verbronsd
Afmetingen 37 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
€ 99
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - diverse beelden kopen? Bied vanaf 99!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands diverse beelden
Techniek Verbronsd
Afmetingen 24 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 99
Direct kopen
Harrie Lenferink - Abstract beeld kopen? Bied vanaf 99!
Harrie Lenferink (1933) Nederlands Abstract beeld
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4400 g
€ 99
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 99!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Verbondenheid
Techniek Brons
Afmetingen 13 x 10 x 3 cm (h x b x d)
€ 99
Direct kopen
Onbekend - Overvloed kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Overvloed
Afmetingen 67 x 110 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Raoul De Keyser - Surplace kopen? Bied vanaf 1750!
Raoul De Keyser (1930-2012) Belgisch Surplace
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Koen Delaere - Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009 kopen? Bied vanaf 2500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 2.500
Direct kopen
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Rob Scholte - Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 185!
Rob Scholte (1958) Nederlands Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Rob Scholte - Sprookjes, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands Sprookjes, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Mary Waters - Brieflezende vrouw, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1495!
Mary Waters (1957) Engels Iers Brieflezende vrouw, olieverf op doek
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.495
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: RAM
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Hart voor elkaar kopen? Bied vanaf 69!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Hart voor elkaar
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
€ 69
Direct kopen
Rob Scholte - Van zintuig tot werktuig, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Van zintuig tot werktuig, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Vasile Soponariu - Bronzen vaas met olifanten kopen? Bied vanaf 350!
Vasile Soponariu (1958) Roemeens Bronzen vaas met olifanten
Techniek Brons
Afmetingen 43 x 25 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Age Hartsuiker - Ets aquatint Staand landschap kopen? Bied vanaf 75!
Age Hartsuiker (1957) Nederlands Ets aquatint Staand landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Margaretha C. Verheus - Maiskolven kopen? Bied vanaf 300!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maiskolven
Afmetingen 96 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Horst Antes - Strip Teeth, complete uitgave met 7 pochoirs + gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 1000!
Horst Antes (1936) Duits Strip Teeth, complete uitgave met 7 pochoirs + gesigneerde aquarel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Pol Mara - Partageons la fraicheur, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 1000!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Partageons la fraicheur, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen 116 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Sergio Agostini - Topografische Kaart IT kopen? Bied vanaf 150!
Sergio Agostini (1921-2005) Italiaans Topografische Kaart IT
Techniek Computerprint
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Devotie(groen) kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Devotie(groen)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Myra de Vries - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Myra de Vries (1962) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Waterlelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Waterlelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 60 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Andrea Serra - Keramieken beeld: vrouwen torso kopen? Bied vanaf 275!
Andrea Serra (1981) Italiaans Keramieken beeld: vrouwen torso
Techniek Keramiek
Afmetingen 25.5 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 988 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot)
Afmetingen 112 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Andre van der Vossen - Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1495!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot)
Afmetingen 77 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Joan Miro - " HOMMAGE HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "HOMMAGE HARTMANN AMADEUS"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot)
Afmetingen 125 x 192 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Anton Heyboer - The System and the Animal kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands The System and the Animal
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Paul Permeke - Boerderijen kopen? Bied vanaf 450!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Boerderijen
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Sam Francis - POEMES DANS LE CIEL 1986 kopen? Bied vanaf 200!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans MICHEL WALDBERG METAFYSIEK DU VIDE
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 56 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Paul Permeke - Huizen in de sneeuw kopen? Bied vanaf 275!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Huizen in de sneeuw
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Roland Sips - Hallpiece kopen? Bied vanaf 50!
Roland Sips (1954-2012) Nederlands Hallpiece
Afmetingen 87 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Zoltin Peeter - De val kopen? Bied vanaf 50!
Zoltin Peeter (1942) Nederlands De val
Afmetingen 97 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel (B) kopen? Bied vanaf 50!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel (B)
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel (A) kopen? Bied vanaf 50!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel (A)
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Elizabeth de Vaal - Pareidolie kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Pareidolie
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Emil Kotrba - kleurenlitho van paarden kopen? Bied vanaf 30!
Emil Kotrba (1912-1983) Tsjechisch kleurenlitho van paarden
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan Saudek - #366 "Rain & Fire", 1989 hand coloured gelatin silver print kopen? Bied vanaf 1490!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch #366 "Regen & Vuur", 1989 handgekleurde gelatinezilverdruk
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 29.5 x 38.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.490
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen