Volledig aanbod

filters 1
Tanja Koelemij - serie stillevens krab, kreeft en mosselen kopen? Bied vanaf 137!
Tanja Koelemij (1970) Nederlands serie stillevens krab, kreeft en mosselen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 137
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jean-Louis Getaz - "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz kopen? Bied vanaf 75!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Banana print: Mountain falls' (1980)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981). kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Seed' (1981).
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Piet Warffemius - Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Bob Kemper - Industrieel stadsgezicht (ingelijst) Z.T. kopen? Bied vanaf 29!
Bob Kemper (1936) Nederlands Industrieel stadsgezicht (ingelijst) Z.T.
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 29
Direct kopen
Salvador Dali - litho kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 33.8 x 43.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Ronny Ivens - 2001 (titelloos) kopen? Bied vanaf 40!
Ronny Ivens (1951) Nederlands 2001 (titelloos)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Mariska Kaspers - gedragen in de wereld van vrees kopen? Bied vanaf 100!
Mariska Kaspers (1944) Nederlands gedragen in de wereld van vrees
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Vincent van Ojen - Grijze schaal met vruchten - houtsnede - kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Grijze schaal met vruchten - houtsnede -
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Simon Dittrich - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Simon Dittrich (1940) Duits ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Valerio Adami - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Valerio Adami (1935) Italiaans ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Bruno Bruni - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Bruno Bruni (1935) Italiaans ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Piet Klaasse - kleurenlitho Keesje Kruimel - 1962 kopen? Bied vanaf 65!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands kleurenlitho Keesje Kruimel - 1962
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Greet Lyklema - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Greet Lyklema (1943) Nederlands gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Anna Doedijns - Sint-Dionysiuskerk Putte kopen? Bied vanaf 40!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Sint-Dionysiuskerk Putte
Techniek Ets
Afmetingen 31.8 x 24.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Paul Stap - Gombatik II kopen? Bied vanaf 95!
Paul Stap (1952) Nederlands Gombatik II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Roel van Daal - 'Happy familie' met lijst! kopen? Bied vanaf 65!
Roel van Daal (1963) Nederlands 'Happy familie' met lijst!
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Nico Vrielink - zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink (1958) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Peer Veneman - zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Peer Veneman (1952) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern)
Afmetingen 50 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Richard Smeets - zonder titel maar met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Richard Smeets (1955) Nederlands zonder titel maar met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 104 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Piotr Konkel - Origin met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Origin met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 100 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Piotr Konkel - The gatekeeper met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The gatekeeper met lijst! (opslag extern)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Newton Girl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Newton Girl - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Ron van den Bosch - Bloem met goud kopen? Bied vanaf 300!
Ron van den Bosch Nederlands Bloem met goud
Afmetingen 73 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
ALGT-gecertificeerde diamant van 0,63 karaat kopen? Bied vanaf 1100!
ALGT-gecertificeerde diamant van 0,63 karaat
Techniek Diamant
Afmetingen 0.55 x 0.56 x 0.32 cm (h x b x d)
Gewicht 0.63 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.100
Direct kopen
Piet Wiegman (II) - landschap Belgische kust kopen? Bied vanaf 120!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands landschap Belgische kust
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Van Imschoot - UNKNOWN TIMELESS CHILD kopen? Bied vanaf 125!
Jan Van Imschoot (1963) Belgisch UNKNOWN TIMELESS CHILD
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Piet Bulthuis - Stilleven kopen? Bied vanaf 200!
Piet Bulthuis (1898-1988) Nederlands Stilleven
Afmetingen 74 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 180
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
ALGT-gecertificeerde 1,51 karaat natuurlijke Zambia smaragd steen kopen? Bied vanaf 300!
ALGT-gecertificeerde 1,51 karaat natuurlijke Zambia smaragd steen
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.1 x 0.61 x 0.34 cm (h x b x d)
Gewicht 1.52 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Pasquale Di Fazio - Respiri Cromatici kopen? Bied vanaf 250!
Pasquale Di Fazio (1960) Italiaans Respiri Cromatici
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Het Oude Pakhuis bij de Amsterdamse gracht
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Erica Stulp - Visualisatie kopen? Bied vanaf 125!
Erica Stulp (1945) Nederlands Visualisatie
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Rodney Haker - De Legende III van de woestijn kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans De Legende III van de woestijn
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rodney Haker - Desert Legend X kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans Desert Legend X
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen