Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die momenteel in de aftersale staan. Deze items staan niet meer actief in de veiling, maar u kunt nog wel eenmalig een bod uitbrengen.

Mr Strange - De voeder kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans De voeder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Mr Strange - Waterspelletjes kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans Waterspelletjes
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Erwin van Krey - Sängerin kopen? Bied vanaf 150!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Sängerin
Afmetingen 29 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Oscar Verpoorten - ets / aquatint - Houten Vissersvlet 5/15 - 25525 kopen? Bied vanaf 295!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets / aquatint - Houten Vissersvlet 5/15 - 25525
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Mr Strange - De goudvis (II) kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans De goudvis (II)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Arie Zwart - Castilion, Zuid Frankrijk 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Arie Zwart (1903-1981) Nederlands Castilion, Zuid Frankrijk 1955
Afmetingen 60 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Rien van der Nat - drogenaald ets - Zonder Titel 5/15 - 25708 kopen? Bied vanaf 50!
Rien van der Nat (1948) Nederlands drogenaald ets - Zonder Titel 5/15 - 25708
Techniek Droge Naald
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Mr Strange - De Duik (VII) kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans De Duik (VII)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Elva Polyakova - Tulips mania kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulips mania
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Mr Strange - Aangenaam! kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans Aangenaam!
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Oscar Verpoorten - ets / aquatint - Scheepssloop Oostende - 25526 kopen? Bied vanaf 275!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets / aquatint - Scheepssloop Oostende - 25526
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Mr Strange - De Vlucht (III) kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans De Vlucht (III)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Houtsnede Koemelkster 1927 kopen? Bied vanaf 185!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Houtsnede Koemelkster 1927
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Onbekend - Nederlands landschap. kopen? Bied vanaf 80!
Onbekend Nederlands landschap.
Afmetingen 50.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Arjenne Fakkel - zeefdruk - Ook vormgevers … 6/26 - INGELIJST - 25782 kopen? Bied vanaf 35!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands zeefdruk - Ook vormgevers … 6/26 - INGELIJST - 25782
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!
Janus Kluijtmans (1919-2004) Nederlands 'Schoonhoven'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!!
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107 kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Ludy van Huffel - Zonder Titel - Litho / steendruk - Op papier - 1999 - 25791 kopen? Bied vanaf 50!
Ludy van Huffel Zonder Titel - Litho / steendruk - Op papier - 1999 - 25791
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Symbolen
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Pat Andrea - UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815 kopen? Bied vanaf 650!
Pat Andrea (1942) Nederlands UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Henny Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Jan van Vlaardingen - Landschap met bomen en vijvertje kopen? Bied vanaf 39!
Jan van Vlaardingen (1913-1980) Nederlands Landschap met bomen en vijvertje
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Joop Stigter - Drooggevallen Vissersboot - ingelijst - 25837 kopen? Bied vanaf 95!
Joop Stigter (1937) Nederlands Drooggevallen Vissersboot - ingelijst - 25837
Afmetingen 77.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Peter Klashorst - Zeefdruk, Face - hand gesigneerd - 100 ex kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Zeefdruk, Face - hand gesigneerd - 100 ex
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Lou Thissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Lou Thissen (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Hans Vredegoor - Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 18 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 25!
Jan Radersma (1948) Nederlands Tulisan
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Martje Verhoeven - Blauw variatie kopen? Bied vanaf 75!
Martje Verhoeven (1948) Nederlands Blauw variatie
Techniek Collage
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Thomas Ankum - Fotopolymeerets in passe-partout - 25710 kopen? Bied vanaf 75!
Thomas Ankum (1961) Nederlands Fotopolymeerets in passe-partout - 25710
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Annemarie de Groot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie de Groot (1952) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Rob Schotman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Rob Schotman (1940-1988) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jaap Schilperoord - olieverf in knappe lijst - 25134 kopen? Bied vanaf 175!
Jaap Schilperoord (1940-2011) Nederlands olieverf in knappe lijst - 25134
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Reinier Lucassen - De hoed kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands De hoed
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Gertie Mesker - Impressies Dordogne II kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Mesker (1928) Nederlands Impressies Dordogne II
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Thomas Ankum - Fotopolymeerets in passe-partout - 25711 kopen? Bied vanaf 75!
Thomas Ankum (1961) Nederlands Fotopolymeerets in passe-partout - 25711
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Olivier Ameye - Hundred of Lines kopen? Bied vanaf 2645!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of Lines
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.645
Direct kopen
Judith Braun - Familie kopen? Bied vanaf 80!
Judith Braun (1955) Nederlands Familie
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 19 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 160!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Frits Droog - Tube kopen? Bied vanaf 30!
Frits Droog (1949) Nederlands Tube
Afmetingen 110 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Maria Stakenburg-Karthaus - ets met textiel - Het doorgezaagde Weesmeisje 1/60 - 25709 kopen? Bied vanaf 85!
Maria Stakenburg-Karthaus (1916) Nederlands ets met textiel - Het doorgezaagde Weesmeisje 1/60 - 25709
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Roelof Klein - Houtskool tekening, boerderij. kopen? Bied vanaf 45!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Houtskool tekening, boerderij.
Techniek Houtskool
Afmetingen 43.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Roger Raveel - interieur en slagschaduw kopen? Bied vanaf 945!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch interieur en slagschaduw
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 945
Direct kopen
John Lie a Fo - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Zonder titel
Afmetingen 67.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Gradus Verhaaf - Linosnede "Haven" - 1968 - ingelijst - 25698 kopen? Bied vanaf 75!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands Linosnede "Haven" - 1968 - ingelijst - 25698
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 17 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell (1948) Nederlands Ets, zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 28.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen